Українці зараз перебувають на межі втрати держави. Ця загроза настільки реальна що, "травень вже не здається українським".

Таку думку ветеран ЗСУ, адвокат Масі Найєм висловив у інтерв'ю Deutsche Welle.

Найєм відповів на запитання, чи варто мобілізувати до війська тільки мотивованих чоловіків. Він зазначив, що слід "подорослішати" та зрозуміти, які загрози стоять перед державою.

Українці – на межі втрати держави: Найєм попередив про загрозу

"Ми зараз на межі втрати держави. Це не ймовірність, яка дуже далека. Це не про ядерку – можливо, буде, можливо, не буде. Це цілком реальні загрози. Ці загрози настільки реальні, що, умовно кажучи, травень місяць для мене не здається українським, якщо певні речі зараз не стануться. Тобто цілком очевидно, може статися, що в травні місяці вам треба буде планувати жити в іншій країні, якщо ви патріот, тому що жити з руснею тут ви не зможете", – висловився ветеран.

"То ти тепер маєш обрати. Мотивацію ти сам або включиш у себе і будеш захищати свою державу. Ну, або їдь до поляків", – додав Найєм.

До слова, ексзаступник міністра оборони України Віталій Дейнега заявив, що третій рік війни буде дуже непростим для країни. Він заявив, що українцям "слід прокинутись", бо в іншому разі є реальна загроза програти війну.

Читайте провідні новини дня:

  • Буданов і Малюк заінтригували: чи дійсно Кримському мосту нарешті прийде гаплик
  • Сирена, розкидані цвяхи і висипане зерно: поляки геть знахабніли, а Зеленському увірвався терпець
  • "Погано говорить і перекошене обличчя": ексдружина звинуватила ТЦК у викраденні чоловіка з паралічем на Закарпатті

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело