Хропіння – поширена проблема, яка не дає шансів на якісний нічний відпочинок. Однак врятувати сон можна, наприклад, відмовитися від деякої їжі, яка здатна посилювати хропіння. Про це пише uaportal.

Фахівці з'ясували, що харчування впливає на ризик розвитку синдрому апное під час сну, що є головною причиною хропіння. Якщо виключити з раціону деякі продукти, то є шанс "утихомирити" хропіння. 

Ваш сон буде врятований: що потрібно припинити їсти, щоб позбутися хропіння

Ваш сон буде врятований: що потрібно припинити їсти, щоб позбутися хропіння

Разом з тим варто наголосити, що ніяка дієта і правильне харчування не допоможе повністю і назавжди забути про хропіння, але полегшити стан цілком можливо, якщо виключити перед сном деякі продукти. 

Насамперед необхідно відмовитися від молочних продуктів на ніч. Лактоза підвищує інтенсивність утворення слизу, який може сприяти хропінню. Жирне м'ясо або фастфуд - також не можна їсти незадовго до сну. 

Ваш сон буде врятований: що потрібно припинити їсти, щоб позбутися хропіння

Дратувати слизову оболонку може перероблений цукор, а це означає, що під заборону потрапляють різні солодощі, у тому числі напої з високим вмістом цукру. Підсилити хропіння у нічний час можуть також випічка та хліб. 

Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.

Також наш портал інформував, тахікардія, набір ваги та навіть онкологія: нутріціологи назвали найнебезпечніші продукти для щитовидки.

Крім того, ми писали, від зайвої ваги до проблем зі шлунком або печінкою: які холодні страви можуть зашкодити вашому здоров'ю.

Джерело