Виставку уламків зброї та ракет, які розмалювали діти з дитячого волонтерського батальйону "Бандерівці" Рожищенської громади, представили в Литовському Сеймі.

Роботи юних волинян об'єднали в експозицію під назвою "Кольори сталі", повідомили на сайті обласної військової адміністрації. Роботи волинян презентували разом зі світлинами захисників України, які втратили частини рук та ніг під час російсько-української війни, львівської фотографки Марти Сирко.

Як розповіла Суспільному волонтерка Віра Шварцкоп, виставку у Вільнюсі відкрили напередодні дворічної річниці широкомасштабного російського вторгнення в Україну. З її слів, усього представили 150 експонатів.

"Був і трофейний кулемет російський "Утьос", тубуси від снарядів, гільзи від снарядів, уламки балістичної ракети, ракети С-300, підписаний український прапор", — сказала волонтерка.

Зі слів волонтерки, на відкриття виставки "Кольори сталі" завітали орієнтовно пів тисячі людей.

Уламки зброї, які розмалювали діти-волонтери з Волині, презентували на виставці в парламенті Литви "Вдячні нашим рожищенським дітям, які незважаючи на труднощі воєнного часу роблять дуже важливу справу: творять, здобувають, борються за краще майбутнє. Їхнім батькам, які виховали гідних нащадків. Нашим захисникам, завдяки яким ми можемо жити це життя", — додала волонтерка Віра Шварцкоп у Facebook.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Джерело