У Кам'янці-Подільському сьогодні, 26 лютого, відкрили меморіальні дошки в пам'ять про загиблих на війні захисників — Олексія Комарніцького, Олега Дуберта, Бориса Оріх, Максима Гасанова.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Кам'нець-Подільської міської ради.

За їхньою інформацією, пам'ятні дошки встановили на фасаді ліцею №7, де навчались полеглі оборонці України.

Військовослужбовець Олексій Комарніцький загинув 26 лютого 2022 року під час авіанальоту на військову частину в місті Охтирка Сумської області. Розшукати бійця вдалося майже через 16 місяців війни. 18 липня 2023 року із воїном попрощалися у Кам'янці-Подільському.

Пам'ятні дошки відкрили полеглим захисникам з Хмельниччини

Як розповіли Суспільне Хмельницький у пресслужбі Кам'янець-Подільської міської ради, Олексій Комарніцький був капітаном, командиром інженерно-технічної роти. Він народився 27 листопада 1993 року у Кам'янці-Подільському. У нього залишились батьки, брат, дружина та син.

Олег Дуберт загинув виконуючи бойове завдання із захисту України 26 лютого 2022 року. Життя чоловіка обірвалось в місті Охтирка Сумської області. Бійцю надано звання полковника (посмертно). Також Олегу Дуберту надано звання Почесного громадянина Кам'янця-Подільського (посмертно).

Професійний військовий Борис Оріх загинув на Київщині. Чоловік був родом з Кам'янця-Подільського. Борис Оріх мав звання головного сержанта, йому назавжди 49 років.

У липні 2022 року військовослужбовцю посмертно надали звання Почесного громадянина Кам'янця-Подільського.

Військовослужбовець Максим Гасанов 24 серпня 2023 року загинув у боях поблизу Мар'їнки Донецької області.

До лав Збройних сил України чоловіка мобілізували у травні 2023 року. На фронті він був стрільцем-снайпером.

Максим Гасанов народився у 1995 році у Кам'янці-Подільському. Поховали бійця 30 серпня на Алеї Слави у рідному місті. У загиблого залишилась мати.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram, Facebook та Threads.

Джерело