Під час робочих засідань заступник Голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Євген Кузькін дозволяє собі нецензурно виражатися та називати перемовини у агенстві "х*рнею, яка остоп**іла".

Про це повідомляє телеграм-канал "Джокер".

Заступник Голови Держінфраструктури Євген Кузькін назвав робочі перемовини

Заступник Голови Держінфраструктури Євген Кузькін назвав робочі перемовини

На розпал одного із робочих засідань Кузькін почав нервувати та нецензурно висловлюватись. Йому зробили зауваження колеги, але він не поставився до нього з повагою.

"Зробіть порядок і заберемо. Закінчуємо цю х*рню бл*ть. Я так по-простому скажу. Мені вже остоп**зділо все це вислуховувати цей брєд. Це ви ще не чули як я виражаюсь і не потрібно мені тут розповідати. Дякую вам за пораду", - заявив чиновник.

Джокер також розповів, що Кузькін раніше фігурував у справі НАБУ про будівництво дороги в кінний клуб "Eguides" мільярдера Геннадія Буткевича, коли на будівництво дороги до приватного клубу було витрачено 18 млн. грн. із державного бюджету.

Кошти були виділені лише на прохання деяких нардепів.

Цікаво, що сам Кузькін бідний, як церковна миша. Все майно чиновник записав на дружину та сина, зокрема: власну квартиру в Ялті, будинок та земельну ділянку в Харківській області, паркомісце у бізнес-центрі та будинок з надвірними будинками на 216 квадратних метрів та 4-кімнатна квартира у Харкові.

Варто нагадати, 1 0 машин, шуби і "лями" на рахунку: подружжя Торохтій зовсім не бідує під час війни

Раніше ми писали, що треба встигнути до 1 травня: українцям нагадали про важливе

Джерело