З української столиці прийшли цікаві новини. У січні, а точніше у суботу ввечері, 13 числа, до гіпермаркету "Ашан" (Берковецька, 6) прийшла жінка. Ця відвідувачка дуже довго ходила торговим залом між стелажами з товарами, вона набралася різних "покупок" практично на 1000 гривень. Тут починається найцікавіше, жінка так і не дійшла до каси.

Мешканка української столиці, або навіть просто гостя, запхала речі в кишені і швиденько пробігла повз рамки з мигалками, які призначені для виявлення "злодюжок".

Про це стало відомо завдяки публікаціям київських Telegram-каналів.

Киянка висловила любов крадіжкою з Ашану: халатик та шарфик для коханого

Киянка висловила любов крадіжкою з Ашану: халатик та шарфик для коханого

Заміжня жінка з вищою освітою, родом із Кіровоградщини, суботнього вечора 13 січня 2024 року не шукала алкоголю, солодощів чи жіночої косметики. Судячи з протоколу огляду, вона взяла одну енергетичну плашку напою, чоловічий халат, шапку та чоловічий снуд (різновид шарфу – ред.). Ці речі коштують 971 грн. 33 коп., проте платити за них жінка не збиралася.

Жінка «пройшла повз касову зону, перетинаючи антикрадіжні рамки і не сплативши взяті нею товари, які знаходилися у неї в кишенях, попрямувала до виходу з гіпермаркету "Ашан". Так поліція описувала злочин у своєму протоколі.

"Однак довести злочин до кінця (жінка) не змогла з причин, що не залежать від її волі, оскільки була зупинена працівником охорони магазину, разом із викраденим при ній чужим майном", - протокол поліції схожий на особливе мистецтво розповісти історію якомога складніше і незрозуміліше.

Киянка висловила любов крадіжкою з Ашану: халатик та шарфик для коханого

У суді жінка свою провину визнала повністю і просила суворо не карати, бо в неї на утриманні була малолітня дитина. Проте крадіжка за умов воєнного стану – це серйозний злочин. Тож до вироку жінка сиділа під домашнім арештом.

Що вирішив суддя

Суддя Святошинського районного суду Києва встановив, що безробітна жінка покаялася і «обіцяла у судовому засіданні не допускати надалі протиправної поведінки та просила надати їй шанс стати на шлях виправлення».

Злодійку раніше не судили за такий злочин, вона на обліку у лікаря-психіатра та нарколога не перебуває, мала постійне місце проживання та маленьку дитину. Тому суддя вирішив чоловічий халат із шапкою повернути магазину "Ашан", а жінці призначив 5 років в'язниці з випробувальним терміном – 1 рік. Якщо за цей термін жінка не вчинить новий злочин (або не потрапить), то у в'язницю не потрапить.

Раніше повідомлялося, що екс-чиновник принизила всіх власників собак: "Суспільству користі - нуль".

Також, батько одружився з подругою дочки, молодшою ​​за нього на 33 роки, але попередив занадто пізно: "Часто грали разом".

Джерело