Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що цивільним у 2024 році не варто користуватись Кримським мостом.

Про це генерал-лейтенант повідомив у відеозверненні.

"Ворогів очікують нові сюрпризи, і я б не рекомендував цивільному населенню користуватись так званим Кримським мостом", — сказав Буданов.

Начальник ГУР зазначив, що від початку повномасштабного вторгнення Росія втратила чверть своїх кораблів та змушена була виводити флот на узбережжя Кавказу, передислоковувати авіацію, бо аеродроми та інші військові об'єкти півострова перебувають під вогневим впливом українських військових.

Буданов:

Окрім цього, генерал-лейтенант підкреслив, що завдяки мешканцям Криму, які чинять опір і передають інформацію про окупантів, Сили оборони досягають успіху на території півострова.

Що відомо про вибухи на Кримському мосту

Вранці 8 жовтня 2022 року на Кримському мосту через Керченську протоку, який з'єднує тимчасово окупований півострів з Росією, сталася пожежа. Два автомобільні прольоти були частково зруйновані.

Згодом глава СБУ Василь Малюк розповів деталі спецоперації. За його словами, спецслужба виношувала ідею підриву мосту ще з весни 2022 року, за весь час розглядалися різні варіанти.

У ніч на 17 липня на Кримському мосту пролунали вибухи. Було зруйновано одну секцію, ще одна — пошкоджена. Бєлгородський губернатор Гладков заявив про загибель на мості чоловіка та жінки з регіону.

Джерела Суспільного у правоохоронних органах повідомили, що атака на Кримський міст — спецоперація СБУ та ВМС. Там заявили, що всі деталі щодо організації "бавовни" на Кримському мосту "розкриють після Перемоги".

Джерело