По мережі поширюється інформація про те, що Росія переміщає додаткові сили та кошти на Бахмутський напрям, що, можливо, свідчить про підготовку до нової Авдіївки. Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Олег Жданов поділився, протягом останнього дня сили оборони відбили дві атаки окупантів у районах населених пунктів на Бахмутському напрямку.

"Окупанти можуть обрати Бахмутський відрізок для вторгнення або як відволікаючий маневр, щоб розрядити українські сили на два оперативні напрямки з великим розкидом по лінії фронту. Це також може створити максимальні труднощі через перекидання українських резервів з одного напрямку на інший", - зауважив експерт. 

На думку Жданова, мабуть, російські військові продовжують наступальну операцію.

Він зауважив, що окупанти хочуть прорватися з півночі в тил українських сил. Угруповання російських військ на Запорізькому напрямі починає розпочинати бій за наказом російського командування.

Також він зауважив раніше, у той час як Сергій Шойгу заявив про успішне зачищення села Кринки на лівому березі Херсонщини, інформацію про яку не підтвердили в Генштабі, і бойові дії продовжуються.

"На передньому краї окупованих територій у районі Мар'їнки спостерігається напружена обстановка. За даними ЗСУ, ворожі дії вказують на можливу спробу оточення Вугледара з півночі".

Останні новини України:

Віталій Кім повідомив про трагедію: подробиці та фото наслідків нової масованої атаки.

Коли закінчиться російський наступ: українцям озвучили терміни та пояснили новий план окупантів.

Джерело