Війська РФ обстріляли Козачу Лопань та прикордонні населені пункти Харківщини. Ударів завдавали з 2:00 24 лютого. Внаслідок атак немає поранених та загиблих.

Про це повідомив начальник Дергачівської військової адміністрації Вячеслав Задоренко.

Він закликав жителів прикордонної Козачої Лопані перебувати в укриттях під час повітряних тривог.

Окрім Козачої Лопані росіяни з артилерії обстріляли Ветеринарне, Гранів та село Шевченко, розповів Суспільне Харків речник Дергачівської МВА Олександр Кулік.

Російські війська завдали ударів по прикордонній Козачій Лопані та сусідніх селищах 24 лютого

"Завдали декілька ударів, потім удари продовжувалися із певними проміжками часу. І станом на 18:00 ситуація залишається напруженою. Пошкоджені декілька приватних будинків, об’єкти цивільної інфраструктури", — каже Олександр Кулік.

За його словами, нині у Козачій Лопані проживають 1500 людей.

"Через обстріли періодично зникає зв’язок, страждає критична інфраструктура — це й лінії електропередач, й газогони. Відповідні служби це відновлюють, наскільки можливо. Можливість виїхати є, є місця для розміщення. Залишаються літні люди, пояснюють — що тут їхня земля, будинки. Більшість з них пережили російську окупацію, і кажуть, що якщо пережили ті жахи, то зараз вже нікуди не поїдуть", — пояснює Олександр Кулік.

Складно сказати, чи пов’язані інтенсивні обстріли із роковинами повномасштабного вторгнення. Це прикордоння, а кордон нині — це лінія фронту. Обстріли такі бувають як прив’язані до дат, так і не прив’язані. Нам краще людей попередити про можливі провокації, оскільки ми розуміємо, що треба бути готовими до усього.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

Джерело