Настирлива реклама в іграх і при перегляді відео дратує, а сповіщення, що постійно спливають, витрачають наш час. Раніше вважалося, що з цим хочеш не хочеш, а доводиться миритися, якщо користуєшся якимось безкоштовним додатком на своєму смартфоні. Як виявилося, є прості та доступні способи відключити рекламні інтеграції – причому для цього не потрібно нічого завантажувати чи встановлювати.

І справді, щоб обмежити появу  реклами  у вашому телефоні існує кілька простих та безкоштовних способів.

Як прибрати всю рекламу на смартфоні: прості лайфаки

Описані в цій нотатці лайфхаки в першу чергу орієнтовані для Android, однак деякі з них можуть бути застосовні і на пристроях iOS. Якщо все зробити правильно, то про рекламу можна буде забути як про страшний сон.

Найпростіший спосіб відключити рекламу в додатках та іграх

Найбільш простим способом (крім придбання платної версії) є включення авіарежиму. Вся справа в тому, що для завантаження рекламі потрібен інтернет, а в разі відсутності оголошення відображатися не будуть.

Мінус цього способу – ви не зможете отримувати вхідні дзвінки, повідомлення або використовувати функції, які потребують підключення до Інтернету.

Відключаємо рекламу, змінюючи регіон

Ще один спосіб позбутися реклами на смартфонах – це змінити регіон на Велику Британію. Для зміни регіону потрібно зайти в "Параметри" - "Розширені налаштування" - "Регіон".

Справа в тому, що саме в цій країні дуже суворо ставляться до реклами в додатках. Вони навіть мають спеціальне відомство – Advertising Standards Authority (ASA) – яке займається контролем ринку реклами. Тому в іграх для мешканців Альбіону кількість рекламних інтеграцій зведена до мінімуму.

Як прибрати всю рекламу на смартфоні: прості лайфаки

Змінюємо DNS-сервер

А ось найелегантнішим способом позбутися взагалі реклами в будь-якому додатку - це змінити DNS-сервер на варіант від блокувальника реклами AdGuard, наприклад. У такому разі відбуватиметься фільтрування трафіку та блокування рекламних елементів.

Посилання:

  • DNS-сервер - це "посередник", який перетворює адресу сайту (доменне ім'я, яке пишеться в рядку браузера) на його IP-адресу. Коли користувач вводить адресу в рядок браузера, браузер спочатку звертається до DNS-сервера, отримує від нього IP-адресу сайту, після чого завантажує сторінку.

Щоб змінити DNS-сервер, потрібно пройти в "Налаштування" - "Інші способи підключення" - "Private DNS" і вибрати Private DNS provider hostname. У цьому полі потрібно написати наступне:  dns.adguard.com .

Крім AdGuard можна використовувати рішення від Cloudfare - американської компанії, що надає послуги CDN, захист від DDoS-атак, безпечний доступ до ресурсів та сервери DNS. У такому разі на останньому кроці потрібно прописати  1dot1dot1dot1.cloudflare-dns.com .

Якщо ж не хочеться лазити в налаштуваннях, можна встановити спеціальну утиліту, яка блокує рекламу та банери на Android. Одним із таких інструментів є DNS66. Він одночасно працює як у браузерах, так і додатках, і для його використання не потрібні root-права.

Читайте також:

Як відновити заводські налаштування на смартфоні Samsung, якщо не пам'ятаєш пароль: корисні поради

Як правильно заряджати iPhone: помилки, які можуть зіпсувати телефон

Як відсканувати документи на телефоні: кілька способів, які допоможуть

Джерело