На поштовому блоці “І буде весна” відтворені одні з найвідоміших та знакових світлин воєнного часу.

Сьогодні в Івано-Франківському обласному музеї визвольної боротьби імені Степана Бандери відбулося спецпогашення поштової марки та конверта “І буде весна”, присвячених 10-й річниці московсько-української війни.

Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА, пише Галицький кореспондент. 

У Франківську погасили серію марок “І буде весна”

Таким чином Укрпошта вшановує спротив українського народу проти російського агресора:

Захоплення аеропорту “Бельбек” — знакова фотографія війни, розпочатої з окупації Криму в 2014 році польського художника Kуби Камінського. Цей знімок фотографу дивом вдалося приховати від російських загарбників, завдяки чому світлину побачив увесь світ.

Воїн у променях сонця на “Азовсталі” – автопортрет, зроблений захисником із позивним “Орест” Дмитром Козацькиму травні 2022 року під час героїчної оборони Маріупольської “фортеці”.

Фото з весілля медиків-волонтерів навесні 2022 року у дворі зруйнованого російськими ракетами будинку в Харкові автора Сергія Бобка.

Світлина рук піхотинця 28-ї бригади з позивним “Сніжок”, які зафіксував Максим Дондюкза кілька сотень метрів від ворожих окопів на околиці Бахмута в березні 2023 році.

У Франківську погасили серію марок “І буде весна”

Джерело