Воєнний стан в Україні продовжили. Разом з тим продовжується загальна мобілізація військовозобов'язаних громадян та перевірки документів в українців. 

В деяких українських містах посилюють безпекові заходи. Йдеться про Запоріжжя - там введуть жорсткіші умови для населення. Це стосуватиметься перевірки документів всіх мешканців міста, особливо людей зі статусом внутрішньопереміщених осіб. Про це рішення повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров під час брифінгу. 

Ідентифікація та пильні перевірки: значно посилюються заходи безпеки

Ідентифікація та пильні перевірки: значно посилюються заходи безпеки

Головна мета таких перевірок виявлення диверсійно-розвідувальних груп, що діють на території області. Запоріжжя - прифронтове місто в якому фіксується великий потік міграції населення. Тому, щоб допомогти силовим структурам планують провести ідентифікацію мешканців та визначити хто та де з людей проживає. Як зазначив чиновник робитиметься це лише для виявлення ДРГ. 

"Основна мета — виявити диверсійні групи, які діють на території міста та допомогти правоохоронцям" зазначив Федоров

Ідентифікація та пильні перевірки: значно посилюються заходи безпеки

Подробиць того як здійснюватимуться перевірки та ідентифікація мешканців Запоріжжя, очільник ОВА не розкрив. Також невідомо з якого часу діятимуть жорсткіші умови. 

Також наш портал повідомляв, розіб'ю вітрину і не мобілізують? Адвокат зі стажем пояснила, чому це не спрацює

Джерело