В Україні знайшлася справжнісінька "капсула часу" - горбатий "Запорожець". Автомобіль не тільки на ходу, а й виглядає так, ніби щойно зійшов із конвеєра. Легенду українського автопрому показали на youtube-каналі Artem Buryachok.

ЗАЗ-965 він же у народі "горбатий" Запорожець свого часу був справжнім бестселером. Економний, не вибагливий та відносно доступний автомобіль користувався величезною популярністю навіть за кордоном. Зараз на дорогах рідко зустрінеш цього красеня, але часом трапляються сюрпризи. 

Наче тільки з конвеєра: в Україні знайшлася

Наче тільки з конвеєра: в Україні знайшлася

Так, українець показав горбатий "Запорожець" у практично новому стані. Тільки трохи потерті сидіння в салоні видають поважний вік цього "залізного коня". В той самий час, зовнішній вигляд кузова наштовхує на думку, що автомобіль тільки но приїхав із заводу. 

Наче тільки з конвеєра: в Україні знайшлася

На жаль, не відомо настільки сильно власник приклав руки до "Запорожця", але можна зробити висновок, що таких машин на українських дорогах залишилося дуже мало. Більшість ЗАЗів доживають свій вік покинутими в гаражах або просто здаються на металобрухт. 

Також наш портал інформував,  у старому київському гаражі виявили унікальний спортивний "Запорожець": будь-який колекціонер позаздрить.

Джерело