Допомогли своїм командам здобути перемоги.

У Національній баскетбольній асоціації (НБА) відновився сезон після перерви на Матч усіх зірок. У ніч на п'ятницю, 23 лютого, відбулось 12 матчів.

Участь у поєдинках взяли два представники України в НБА. Центровий Олексій Лень зіграв за "Сакраменто Кінгз" у матчі проти "Сан-Антоніо Сперс", а атакувальний захисник "Бостон Селтікс" Святослав Михайлюк з'явився у грі проти "Чикаго Буллз".

Обидва українці вийшли на паркет з лави запасних та допомогли своїм клубам здобути чергові перемоги.

Олексій Лень і Святослав Михайлюк набрали очки у перших матчах в НБА після відновлення сезону: як зіграли українці Як зіграли українці У матчі проти "Сан-Антоніо" Лень отримав 14 хвилин ігрового часу. За цей відрізок український центровий відзначився чотирма очками (реалізація — 2/5) та чотирма підбираннями. Окрім того, Лень виконав два блокшоти — повторення його особистого рекорду у сезоні. У підсумку "Сакраменто" на виїзді обіграв "Сперс" з рахунком 127:122. Натомість Михайлюк відіграв дві хвилини у матчі з "Чикаго", з'явившись на паркеті наприкінці гри, коли "Бостон" вже забезпечив собі перемогу. За відведений час Михайлюк встиг реалізувати єдиний триочковий кидок. Окрім того, захисник віддав один асист та зробив одне підбирання. "Селтікс" виграли 129:112. Втретє в сезоні Лень та Михайлюк набрали очки в рамках одного змагального дня НБА. Востаннє це траплялося 15 лютого, напередодні паузи на Матч усіх зірок. Українці в НБА: середня статистика в сезоні 2023/24 Олексій Лень ("Сакраменто"): 23 матчі, 8.6 хвилини, 2.5 очка Святослав Михайлюк ("Бостон"): 24 матчі, 7.6 хвилини, 2.8 очка Що відомо "Бостон" здобув 44 перемоги в сезоні НБА та очолює Східну конференцію з найкращим показником перемог і поразок серед усіх команд ліги (44-12). Натомість "Сакраменто" з результатом 32-23 йде на восьмому місці у таблиці Західної конференції. Наступний матч "Селтікс" проведуть у ніч на неділю, 25 лютого, проти "Нью-Йорк Нікс". "Кінгз" у ніч на понеділок, 26 лютого, зіграють з "Лос-Анджелес Кліпперс".

Джерело