У Запоріжжі працівники Державної екологічної інспекції виявили два несанкціоновані сміттєзвалища та скерували вимогу про усунення порушень до міськради.

Про це сьогодні, 23 лютого, повідомили в Державній екологічній інспекції Південного округу.

У повідомленні зазначено, що інспектори зафіксували декілька несанкціонованих сміттєзвалищ на території Олександрівського та Шевченківського районів Запоріжжя:

по вул. Шкільна (за Торгівельним коледжем ЗНУ) вздовж трамвайної колії між зупинками громадського транспорту "Бульвар Центральний" – "Вулиця Перемоги" по вул. Чарівна між будинками 149 та 151

Екоінспекція виявила в Запоріжжі два стихійні сміттєзвалища "Відходи різного морфологічного складу займають площі понад 24 м², 12 м², 15 м² та 49 м²", — йдеться в повідомленні.

Також зазначено, що інспекторами скеровані вимоги до Запорізької міської ради щодо приведення території у відповідність екологічним нормам до 11 березня.

"Важливо підвищувати свідомість щодо проблеми несанкціонованих звалищ та виховувати відповідальне ставлення до природи та довкілля", — наголошують в екоінспекції.

Раніше Суспільне повідомляло, що у середмісті Запоріжжя працівники Державної екологічної інспекції виявили два несанкціонованих сміттєзвалища.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

Джерело