Первомайський суд на Харківщині присудив 15 років увʼязнення 31-річному жителю Лозівського району. Прокурори довели, що він фотографував статеві органи зведеної 11-річної сестри та ґвалтував її, знімаючи це на відео.

Про вирок повідомила пресслужба Харківської облпрокуратури.

"З лютого 2023 року житель одного з населених пунктів Лозівського району фотографував статеві органи своєї зведеної 11-річної сестри, а також ґвалтував дівчинку, знімаючи це на відео. Усе це відбувалось за відсутності інших родичів вдома. Малолітня потерпіла через свій вік не могла чинити опір ґвалтівнику", — сказано в повідомленні.

Ґвалтівника викрили 20 березня 2023 року у Харкові: його зупинили правоохоронці та знайшли в телефоні файли з дитячою порнографією.

Максимальний термін за зґвалтування 11-річної сестри та дитячу порнографію отримав житель Лозівського району

За даними слідства, чоловік, який раніше був судимий за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи, вже за декілька місяців після звільнення з вʼязниці знову порушив закон. Жителя Лозівського району визнали винним у , , , а також виготовленні, зберіганні і розповсюдженні . Йому призначили 15 років позбавлення волі з позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною з роботою з дітьми на три роки.

Під час судового розгляду обвинувачений визнав свою вину.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

Джерело