На початку 2024 року, девелопер розпочав будівництво та відкрив продаж квартир в новому житловому комплексі комфорт-класу Park Royal у місті Буча. Після 2022 року – це наймасштабніший проєкт у своєму класі в Бучанському районі. Ділянка забудови складає 25 га, тут побудують 23 будинки від 7 до 16 поверхів.

ЖК Park Royal спроєктовано у форматі «місто-парк». Кожна зона житлового комплексу продумана до дрібниць, а простір території спроєктований так, аби він взаємодіяв між собою. Тут буде розгалужена власна інфраструктура, яка забезпечуватиме всі основні потреби майбутніх мешканців, власна рекреаційна зона на 4 га, що розподілена на функціональні зони для спорту і відпочинку. Також на території збудують школу на 600 учнів і дитячий садок.

Для дітей різного віку буде виділено великий дитячий простір площею майже 6 000 кв м, де втілять найсучасніші підходи до облаштування дитячих майданчиків.

Девелопер Royal House розпочав будівництво масштабного проєкту нового житлового комплексу в м. Буча

Через весь комплекс простягатиметься головний променад, де працюватимуть ресторани, кав’ярні, магазини, салони краси, бутіки, розважальні центри, побутові сервіси та інше. Променад завершуватиметься рекреаційно-парковою зоною де зручно розподілені активності для майбутніх мешканців: понад 10 спортивних майданчиків та майже 3 км бігових і велосипедних доріжок; зона барбекю – територія з вогнищем та всесезонними будинками для відпочинку в будь-яку погоду; тренувальний майданчик для собак.

Справжньою родзинкою, якої не має жоден комплекс у Бучі – стане Garden Plaza – центральна площа з власною оранжереєю, де круглий рік серед тропічного лісу працюватиме кав’ярня. А ще власний амфітеатр, де мешканці збиратимутися на концерти влітку, а взимку буде ковзанкою і сніговими гірками.

Особлива увага буде приділена безпеці з дотриманням вимог приватності. Адже територія комплексу закрита від сторонніх, система охорони та відеоспостереження працюватиме 24/7. На території Park Royal спроєктують 3 типи паркінгу: наземний, надземний та підземний.

Від початку будівництва першої черги одразу будується укриття, відповідно до вимог чинного законодавства. Важливо відзначити, що завдяки власним потужностям, для першого будинку 1-ої черги вже виготовлено 50% стінових модулів, а на будівельному майданчику вже йдуть роботи з влаштування фундаменту першого будинку, також встановлена в'їзна брама та облаштований асфальтований заїзд до комплексу.

Будинки в ЖК Park Royal зводяться за збірно монолітною-технологією із стінових модулів ТМ Royal House. Стінові модулі мають європейський сертифікат СЕ, який свідчить про те, що продукція ТМ Royal House, (а саме стінові модулі) відповідає стандартам і нормам ЄС. Технологія виробництва стінових модулів є запатентованою, модулі виготовляються на власному заводі у Київській області й зводяться у проектне положення безпосередньо на будмайданчику. Контроль за виготовленням модулів здійснюється на кожному етапі виробництва.

До продажу вже доступні квартири площею від 33 кв.м до 105 кв.м. З нагоди старту продажу квартир, девелопер запустив акційні пропозиції. Ціни на житло стартують від 30 тисяч доларів.

Джерело