В Україні починається потепління, скоро температура підніметься до +15 градусів. Але холод ще повертатиметься.

Коли настане метеорологічна весна: синоптики назвали дати потепління


Погода в Україні у найближчі дні стане теплішою, але метеорологічної весни синоптики поки що не фіксують – для цього кілька днів поспіль середньодобова температура повинна становити більше 0 градусів.

Проте вже почався період передвесіння. Про це розповіла синоптик Наталія Птуха, повідомляє NV.

“Настання метеорологічної весни синоптики поки не фіксують – для цього середньодобова температура мусить переважати 0 градусів впродовж кількох діб поспіль на конкретній метеостанції. Але, як кажуть наші агрометеорологи, вже розпочався період передвесіння – так вони його описують”, – зазначила Птуха.

За словами синоптика, уже спостерігається тенденція до підвищення температури повітря. У четвер, 22 лютого, у західних і частково південних областях вдень повітря може прогрітися навіть до +11 градусів. У п’ятницю, 23 лютого, у багатьох областях стовпчики термометрів показуватимуть навіть до +12 градусів, а на півдні Одеської області навіть від +9 до +15 градусів.

У вихідні в Україні може бути до +14 градусів
Синоптик Наталія Діденко зазначає, що до кінця поточного тижня в Україні стане ще тепліше. У вихідні передбачається від +8 до +14 градусів.

Проте наступного тижня знову стане трохи холодніше, каже синоптик.

Погода в Україні 22 лютого
У четвер, 22 лютого, в Україні буде неоднорідна погода, зазначає синоптик Наталія Діденко. У цей день найтепліше буде на заході нашої держави – там стовпчики термометрів показуватимуть від +7 до +11 градусів, а найхолодніше на сході – там буде від +1 до +4 градусів. На решті території країни упродовж дня очікується від +4 до +8 градусів, у Криму до +10 градусів.

“Вітер з південного заходу, веселий, часом рвучкий. Опади – на півночі, на Харківщині, Луганщині, в навколокарпатських областях. На решті території – без істотних опадів, на півдні із сонячними проясненнями”, – розповіла синоптик.

Джерело