Помер ректор Рівненського державного гуманітарного університету, професор Руслан Постоловський. Це сталося зранку 21 лютого. Він очолював виш 24 роки.

Про це повідомили у Facebook РДГУ.

Руслану Постоловському було 72 роки, 24 з яких — був ректором Рівненського державного гуманітарного університету. Виш він очолював з травня 1999 року.

"Сьогодні відійшов у вічність мудрий керівник, талановитий науковець, чуйна та добра людина, багаторічний ректор Рівненського державного гуманітарного університету – Руслан Михайлович Постоловський", — йдеться у дописі РДГУ.

Помер ректор Рівненського державного гуманітарного університету Руслан Постоловський Що відомо про Руслана Постоловського

Руслан Постоловський народився 3 жовтня 1951 року в селищі Мізоч, колишнього Здолбунівського району. Після закінчення школи навчався на історичному факультеті Кам’янець-Подільського державного педагогічного інституту.

З грудня 1998 року він працював на посаді ректора-організатора, а через рік став ректором РДГУ. У 2001 році йому присвоїли вчене звання професора кафедри всесвітньої історії.

"Більш ніж 30 років наполегливої, плідної праці Руслан Михайлович присвятив історичній науці. Він є автором понад 170 наукових і навчально-методичних публікацій, співавтором восьми підручників і навчальних посібників, яким надано гриф Міністерства освіти і науки України, семи монографій зі всесвітньої історії, з питань міжнародних відносин слов’янських країн, геополітики", — повідомили в університеті.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Джерело