У селищі Перегінському на Калущині відбувся благодійний концерт, приурочений пам’яті Героїв Небесної Сотні та другої річниці з дня повномасштабного вторгнення Росії в Україну, повідомляє “Галицький кореспондент”.

В Народному домі селища зібралися не лише жителі Перегінського, а й навколишніх сіл. Розпочався масовий захід хвилиною мовчання.
Під супровід інструментального ансамблю викладачів дитячої школи мистецтв (керівник Мирослав Романишин) Катерина Дуда зачитала “Лист до тата”.

Гурт “Бандерівець” під керівництвом Ярослава Люльчака виконав декілька пісень. “Елегія серце Маріуполя” – цей твір заграли скрипалі Надія Черник та Уляна Рошко (концертмейстер Оксана Волошин).
Хореографічну композицію “Люди” виконав дитячий колектив “Вишиванка” (керівник Христина Пилипів).

Пам’ятати тих, хто поклав життя: у Перегінському відбувся благодійний концерт

На сцені також виступили ансамбль “Елегія” викладачів Перегінської ДШМ, чоловічий гурт “Братове”, вокальний колектив НД.

Пісні, мелодії музикальних інструментів, вірші, танці – все це проймало глядачів до душі. На завершення благодійного концерту всі учасники спільно виконали пісню “Боже великий єдиний”.

Благодійний концерт також пройшов на підтримку Збройних сил України, а зібрані кошти передано на потреби військовослужбовців.
Також сьогодні у Перегінській громаді відправили панахиду і вшанували Героїв Небесної Сотнї. Біля Стелли, що у селищі присутні згадували 2014 рік, коли перегінчани масово прямували в Київ, щоб там відстояти свою громадянську позицію.

Після панахиди священики закликали завжди пам’ятати тих, хто поклав життя за свободу України й у молитвах просити захисту для військових, що нині перебувають на фронті.

Мар’яна ЛОКАТИР

Пам’ятати тих, хто поклав життя: у Перегінському відбувся благодійний концерт Пам’ятати тих, хто поклав життя: у Перегінському відбувся благодійний концерт Пам’ятати тих, хто поклав життя: у Перегінському відбувся благодійний концерт Пам’ятати тих, хто поклав життя: у Перегінському відбувся благодійний концерт

Джерело