Хочете знати, що чекає на вас сьогодні в усіх аспектах вашого життя?

Не пропустіть щоденний гороскоп для 12 знаків зодіаку.

Гороскоп на 20 лютого для всіх знаків Зодіаку: на кого чекає час задоволення та благополуччя

ОВЕН
21 березня – 19 квітня

Оуен,

У роботі та господарстві Вісімка Мечів та Сімка Мечів: ваші уявлення про час та простір спотворюються напруженістю колег. Вони не полегшують завдання, тому не беріть на себе ще більше проблем і відступіть, щоб у всьому розібратися. Будуть невеликі затримки щодо платежів та боргів.

У коханні та оточенні, Паж Меч і Папа Римський: ви в курсі всього, що відбувається, і, як і раніше, впевнені, що за цією людиною стоїть щось, що вам не зовсім підходить. Запитайте прямо і позбудьтеся сумнівів, а не підозр. У сімейному оточенні можуть виникнути проблеми зі здоров'ям.

У здоров'я та вашої енергії Вісімка Кубків та Вісімка Жезлов: ви досягаєте якихось меж і ваш розум вже виснажений. Ви втомилися завжди відповідати майже за все. Прийміть соляну ванну, щоб зволожити себе та очистити свою щільну енергію.

Ваш колір та щасливе число: сірий та 8.

ТЕЛЕЦЬ
20 квітня – 20 травня

Телець,

У роботі та економіці Закохані та Десятка монет: ухваліть рішення рухатися вперед і не перетинайтеся думками, не дозволивши їх. Ви знайдете величезну пристрасть до чогось нового. Здійснити цей економічний план, щоб отримати те, що ви хочете. Ви маєте всі можливості для цього.

У коханні та оточенні, Сімка монет і самітник: самотність не завжди має бути поганою. Це час, коли ваші почуття та думки знаходять загальну основу для ухвалення вами рішення щодо ситуації, через яку ви проходите. Поправтеся з цим, як з будь-якою іншою емоцією.

У здоров'я та вашої енергії, Дев'ятка Монет та Сімка Жезлов: хоча можуть бути невеликі фізичні збої, на сьогоднішній день на вас чекає гарне самопочуття.

Ваш колір та щасливе число: помаранчевий та 6.

БЛИЗНЮКИ
21 травня – 20 червня

Близнюки,

У роботі та господарстві Шістка Кубків та Колісниця: все починає котитися за планом. Це день, повний енергії для розмов, пропозицій та виконання завдань, що потребують надмірних зусиль. Хтось із минулого подарує вам значний подарунок.

У коханні та оточенні Королева Кубків та П'ятірка Жезлов: ви дуже сприйнятливі до будь-якого зауваження або жесту, спрямованого на вашу адресу. У цьому немає нічого поганого, просто майте на увазі, що все, що ви сьогодні переживаєте, не нападки на особистість. Оцініть ставлення до дружби, яке, можливо, ви не берете до уваги.

У здоров'я та вашої енергії, Жриця та Паж Кубків: збирайте гарні моменти, щоб зарядитися енергією та зустріти новий день. Ваша інтуїція буде активованішою, щоб попередити вас про проблеми, пов'язані з вашим сімейним колом.

Ваш колір та щасливе число: Фісташковий та 6.

РАК
21 червня – 22 липня

рак,

У роботі та економіці Королева Монет та Диявол: розгляньте можливість продовження контактів з тим партнером, який, як ви знаєте, має темне минуле. Не дивно, що рано чи пізно тобі вдарять ножем у спину, і твоя робота стане тобі пеклом. За підозрілих обставин можуть бути певні грошові втрати.

У коханні та оточенні Суд і Туз Жезлов: відбудуться події, які змусять вас пережити хвилини задоволення та благополуччя. Цей етап відобразить вашу прихильність до емоційних відносин і те, як ви зможете отримати з них максимальну користь. Проводитимуться громадські збори, де можна повеселитися, посміятися та пограти.

У здоров'я та вашої енергії, Лицар Кубків та Дев'ятка Кубків: перевірте кишкову систему та печінку. Деякі рідкі речовини у вашому організмі можуть бути змінені.

Ваш колір та щасливе число: синій та 4.

ЛЕВ
23 липня – 22 серпня

Лев,

У роботі та господарстві Місяць та Сонце: вам представлена ​​гарна, але в той же час цікава гармонія. Це буде день, коли ви побачите всі світла та тіні панорами навколо себе. Ви ніби перебуваєте поза літаком і бачите всю мету та тимчасовість подій.

У коханні та оточенні Королева Кубків та Башта: людина відмежовується від бажання бути поряд з вами. Навіть якщо були проблеми, це не питання їхнього виведення. Пізніше вони повідомлять вам чому.

По здоров'ю і вашій енергії, Туз Меч і Четвірка Меч: вам доведеться відпочити більше, ніж ви очікуєте, перед лавиною сильних емоцій, що обрушилася на вас. Попрактикуйтесь, щоби гармонізувати свої чакри.

Ваш колір та щасливе число: Бірюзовий та 8.

ДІВА
23 серпня – 22 вересня

Діва,

У роботі та економіці Імператриця та Четвірка монет: це день великого зростання вашого оточення. Наймайте ролі, які демонструють ваші здібності та вимагають від вас більшого вдосконалення. Ваше фінансове становище покращиться, але водночас виникнуть несподівані витрати.

У коханні та оточенні Король Монет та Імператор: дозвольте собі побудувати своє життя відповідно до своїх цілей. Не робіть нічого, щоб зачарувати іншу людину та йти своїм шляхом. Чоловік з авторитарним тоном підійде до вас, щоб виправити певне ставлення.

У здоров'я і вашої енергії Повішений і Туз монет: ваші ноги і тулуб страждатимуть від нестачі рухливості та гнучкості. Якщо ви не знаєте, з чого почати, зверніться до людей, які спеціалізуються на цій темі.

Ваш колір та щасливе число: чорний та 3.

Гороскоп на 20 лютого для всіх знаків Зодіаку: на кого чекає час задоволення та благополуччя

ТЕРЕЗИ
23 вересня – 22 жовтня

Терези,

У роботі та економіці Трійка Монет та Королева Жезлов: не соромтеся говорити прямо. Не дозволяйте нікому ходити за вами. Дайте собі сміливість та впевненість перед іншими, щоб довести свою позицію. Виникнуть стресові ситуації, які породжуватимуть непорозуміння щодо економіки.

У коханні та оточенні Паж Жезлов та Трійка Кубків: важливо виявити подяку людям, які вирушили з вами в дорогу. Влаштуйте вечірку, зробіть їм подарунок або скажіть, як сильно ви їх любите.

У здоров'я та вашої енергії Двійка Меч і П'ятірка Меч: якість їжі могла б бути кращою. Ви не їсте погано, але знаючи про свої недоліки, вам слід виправити це положення.

Ваш колір та щасливе число: фіолетовий та 3.

СКОРПІОН
23 жовтня – 21 листопада

скорпіон,

У роботі та господарстві Дев'ятка Мечів та Шістка Жезлов: не будьте рабами всіх. Той, хто хоче більшого результату, має заслужити на нього самостійно. Ваша робота виконана добре і начальство її помітило, тому ви можете бути спокійні та не перевантажувати себе. Фінансова ситуація каламутна, але рішення для вашого бюджету є.

У коханні та оточенні Трійка Меч та Лицар Монет: ви вмієте демонструвати деталі та правильно цінувати речі. Незважаючи на травмуючі епізоди, у вас є надія, що кожен з нас має особливу людину, яка зробить нас щасливими. Це ставлення, яке потрібно підтримувати.

Що стосується здоров'я та вашої енергії, Десятка Меч і Світу: ваше здоров'я покращуватиметься завдяки методам лікування та звичкам, яким ви слідуватимете. Це питання часу та повернення сильніше.

Ваш колір та щасливе число: Гранат та 9.

СТРІЛЕЦЬ
22 листопада – 21 грудня

Стрілець,

У роботі та економіці Десятка Кубків та П'ятірка Кубків: ви можете дозволити собі захопитися деякою невпевненістю через якісь коментарі в минулому. Вірте в себе і те, як ви виконуєте свої обов'язки. Якщо ви виграєте сюрприз наприкінці дня, ваш настрій кардинально зміниться.

У коханні та оточенні, Лицар Жезлов і Дурень: кохання також харчується імпульсами та невинністю. Наважтеся показати себе відкрито, природно і максимально чисто, щоб показати себе таким, яким ви є насправді. У вас багато впевненості.

У здоров'я та вашої енергії Смерть і Двійка Жезлов: може виникнути слабкість ваших кісток, особливо в деяких суглобах, що може призвести до дуже делікатних моментів. 

Ваш колір та щасливе число: Індіго та 0.

КОЗЕРІГ
22 грудня – 29 січня

Козеріг,

У роботі та економіці Зірка та Справедливість: у часи застою чи кризи треба йти легким та швидким шляхом. На вас не чекають великі зміни, але ви повинні пам'ятати, що історія повторюється, і ви повинні бути готові. Це день підписів, документів та угод на вашу користь.

У коханні та оточенні Король Жезлов та Вісімка Монет: ви так багато працюєте над собою, що забуваєте про світ. Не зменшуйте цю інтенсивність, просто зверніть увагу на обидві сторони і виконуйте один і той самий намір. Ваші друзі оцінять можливість передати комусь повідомлення чи об'єкт.

По здоров'ю та вашій енергетиці Дев'ятка Жезлов та Шістка Монет: у вашій голові накопичується величезна кількість думок, які здебільшого несвіжі, безцільні.

Ваш колір та щасливе число: жовтий та 8.

ВОДОЛІЙ
20 січня – 28 лютого

Водолій,

У роботі та господарстві Сімка Кубків та Трійка Жезлов: перш ніж усе буде досягнуто, ви могли б похвалитися своїми досягненнями, але рекомендується продовжувати лінію, якою ви проходите, як можна непомітно, щоб не викликати заздрощів та зауважень. Їм потрібна нагода, щоб напасти на вас. Економіка переживає гарний момент, і це помітите.

У коханні та оточенні Паж Монет та Туз Кубків: настав час перезавантаження, у сенсі залишити позаду все негативне та шкідливе, щоб відновити справжні бажання, які були у вас спочатку. Великий початок із новими людьми вже не за горами.

Щодо здоров'я та вашої енергії Шістка Меч та Двійка Кубків: можливо, вам доведеться відмовитися від вже складених планів через брак енергії, і ви не зможете нею скористатися так, як хотілося б. Це буде ваше рішення.

Ваш колір та щасливе число: Рожевий та 7.

РИБИ
19 лютого – 20 бер

Джерело