Синоптики зазначають, що лютий 2024 року видався незвичайно теплим. Але вони попереджають, що морози ще повернуться до України. Коли українцям чекати на зниження температури повітря?

Плюсова температура зміниться морозом: синоптики розповіли про погоду наприкінці лютого


Плюсова температура зміниться морозом: синоптики розповіли про погоду наприкінці лютого – today.ua
Як повідомляють експерти порталу Meta Pogoda, найближчими днями погода продовжить радувати українців. У більшості регіонів переважатиме плюсова температура, а в деяких областях стовпчик термометра підніметься аж до +13 градусів.

Погода у Києві
У столиці синоптики обіцяють теплу погоду без істотних опадів. Температура повітря наприкінці місяця коливатиметься від +6 до +11 градусів. І лише в останній день лютого у Києві очікується невеликий мороз у нічний час – близько 2 градусів нижче нуля. До речі, на початку березня стане дещо холодніше, особливо ночами.

Погода в Одесі
У цьому південному місті очікується мінлива хмарність та тепло від +4 до +7 градусів Цельсія в останні дні лютого. Синоптики кажуть, що в Одесі можуть йти невеликі дощі, але здебільшого зберігатиметься суха та тепла погода. І лише на початку березня температура повітря вночі зменшиться до 0 градусів.

Погода у Львові
Наприкінці зими у Львові очікується аномально тепла погода. Синоптики кажуть, що температура повітря коливатиметься від +5 до +11 градусів вдень. Вночі також не прогнозують заморозків. Значних опадів мешканцям міста та регіону не варто чекати, хоч небо буде похмурим. Мороз може повернутися тільки на початку березня, і то в нічний час.

Погода в інших областях Плюсова температура останніми днями лютого очікується також у Миколаївській області. Там повітря прогріється до +13 градусів вдень, а вночі термометри показуватимуть від +8 до +9 градусів.

Джерело