Зіркова психологиня Наталія Холоденко розповіла про ДТП за участю її машини у Монако.

Як розповіла психологиня у своєму фотоблогу, їй зателефонував особистий водій, який був у машині з її сином і повідомив про ДТП. Так, у їхнє авто врізався мотоцикліст. Тому Наталія разом з водієм, сином Ларіоном і знайомим вимушені були їхати до відділку поліції у Монако, де Наталія проживає вже тривалий час.

"Настав цей зірковий час. Я у відділку поліції в Монако. Що я можу сказати, з опції: тут можна попити води, тут чистенький туалет і тут листівки для тих, хто хоче купити яхту", - розповіла знаменитість.

Наталія Холоденко показалася в поліцейському відділку в Монако й розповіла про ДТП

Також Наталія поділилася зі своїми шанувальниками кадрами машини після інциденту. Зокрема, у автівки залишилася розбита фара та подряпини. На щастя, обійшлося без жертв. Однак, на думку психологині, інший учасник ДТП, мотоцикліст, міг пошкодити ногу.

"У нас трапилася ДТП. В нас врізався мотоцикл, розбив мені фари, які я вчора змінила по страховці. Все добре, але це було цікаво. Але мотоцикліст, мабуть, зламав ногу", - додала Холоденко.

Нагадаємо, нещодавно Наталія Холоденко відсвяткувала 41-річчя і показала, як з розмахом відсвяткувала його в готелі в Монте-Карло.

Читайте також:

  • Путін "викинув" Мурата Насирова з вікна через Кабаєву - Максакова
  • "Путінська шль*ндра": зірки емоційно відповіли Меган Фокс, яка образила українок
  • Камалія у Києві потрапила до лікарні і показала, як їй робили екстрену операцію

Джерело