10 грудня — 655 день Україна протистоїть повномасштабному вторгненню Росії. Суспільне веде текстовий онлайн усіх подій війни РФ проти України. Попередні головні новини читайте тут, відеорепортажі — на YouTube Суспільне Новини.

Головне на цей час

Президент Зеленський повідомив, що прямує до Аргентини на інавгурацію новообраного президента Мілея. Угорська спілка перевізників (MKFE) заявила, що з 11 грудня почне протести на пункті пропуску " Захонь-Чоп", вимагаючи скасувати лібералізацію перевезень для української сторони. Експертизи встановили, що виробником безпілотників "Shahed" є іранська авіабудівна компанія HESA, повідомили в Офісі генпрокурора у відповідь на запит Суспільного. Експерти також ідентифікували, що дрони з російським маркуванням "Герань" — це іранські "Shahed". Російські військові вдарили із артилерії по Куп'янську, двоє жінок загинули, чоловік отримав поранення. У Києві на бульварі Шевченка демонтували пам'ятник більшовицькому ватажку Щорсу. Надалі монумент зберігатиметься в Державному музеї авіації імені Антонова, повідомили у КМДА.

Угорська спілка перевізників (MKFE) заявила, що з 11 грудня почне протест біля пункту пропуску "Захонь-Чоп", вимагаючи скасувати лібералізацію перевезень для української сторони.

Зеленський летить в Аргентину, угорська спілка планує протести на кордоні з Україною. 655 день війни. Онлайн

У спілці стверджують, що в такий спосіб вони хочуть привернути увагу Єврокомісії до "серйозних наслідків угоди між ЄС, Україною та Молдовою.

"Автоперевізники вимагають негайного перегляду угоди та відновлення ліцензійних квот на україно-угорські перевезення, а також ефективного та інтенсивного офіційного контролю за українськими перевізниками", — йдеться у повідомленні.

Джерело