В Україні тривають облави тренажерних залів працівниками ТЦК. Після Хуста, повістки почали стрімко роздавати у спорзалах Дніпра, Києва та інших українських міст. Однак, як помічають українці, військкоми чомусь оминають елітні заклади, де зазвичай відпочивають та тренуються чиновники та інші заможні люди.

Ці події також прокоментував український блогер Богдан Беспалов.

ТЦК не поспішають в елітні

ТЦК не поспішають в елітні

Після того, як українці почали обурюватися масовим врученням повісток, Закарпатському обласному ТЦК зазаначили про те, що люди, які займаються в спортзалах, не мають жодних переваг перед військовими ЗСУ.

"На нашу думку, ті чоловіки призовного віку, які свідомо уникаючи військової служби, займаються в спортивних залах або розважаються в відпочинкових комплексах, не є привілейованими порівняно з військовослужбовцями ЗСУ, які в непростих умовах тримають оборону та б'ють ворога", - йдеться в повідомленні.

ТЦК не поспішають в елітні

Блогер Беспалов зауважив, що працівники ТЦК чомусь не поспішають у заклади столиці, де відпочивають та займаються спортом впливові чиновники, як до прикладу клуб відпочинку "Царський" чи інші елітні клуби.

"Сьогодні облава в спортзалах Києва. А чому не ходять ТЦК вручати повістки в "Царський" та інші елітні клуби, де тренуються діти мажорів, самі чінуша? А ні, тож інше... Якщо прикриваєтесь фразами "не є привілейованими порівняно з військовослужбовцями ЗСУ" так покажіть рівність ВСІХ громадян" - обурюється Богдан.

Джерело