Про це він розповів у програмі «Різні люди».

«У Театральний інститут високий конкурс і це щороку. Під час повномасштабного вторгнення 2022 року здавалося, що у нас конкурс буде не у прямому (ред. – форматі), не будуть приходити до нас, а тільки по скайпу зможемо це зробити. Виявилось, ні, приходили, усе дуже добре», - зазначає Богдан Бенюк.

За його словами, принаймні 7-8 чоловік на місце є, особливо дівчата переважно, а хлопці до мистецтва потихеньку доходять. Як розповідає актор, коли навіть стоїть декорація на сцені, там є невеличка шпаринка і можна підглядати, хто вже в залі є, іі ти бачиш, що у залі переважна більшість жінок.

Якби не було жінок, не було би театрального мистецтва в Україні, - Богдан Бенюк

«Якби не було жінок, не було би театрального мистецтва в Україні. Вона притягне свого чоловіка, жінки прагнуть до того прекрасного, яке народжується тут», - підкреслює Богдан Бенюк.

Як він пояснює, у театр ходять, тому що тут щоразу по-новому життя народжується, за пів метра від тебе якийсь артист і щось відбувається на сцені. До того ж, додає гість програми, буває, ти приходиш по декілька разів на ту саму виставу і раптом бачиш, що там вона інакша, не така, як була минулого разу, ти для себе відкриваєш інший простір, у цьому якраз і магія театру існує. Водночас кіно, зазначає він, це фіксація, а у театрі весь час усе народжується по-новому.

Джерело