Дітей-переселенців з Луганщини запросили зробити новорічні іграшки для ялинки, що встановили на кордоні області.

Про це повідомив очільник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Ялинку встановив волонтер з Сєвєродонецька Юрій Широков. Нині ялинка прикрашена цукерками та шипшиною, проте її планують прикрасити іграшками-поробками дітей з Луганщини.

Для участі у конкурсі потрібно зробити новорічні іграшки власноруч та до 15 грудня принести їх до гуманітарного хабу Луганської області у населеному пункті, де живуть діти.

Новорічну ялинку на кордоні Луганської області прикрасять саморобними іграшками дітей: як долучитись

"На листівці зазначте ваше ім’я та прізвище, вік і населений пункт, в якому мешкала до війни ваша родина", — розказав про умови конкурсу Лисогор.

На попередньому етапі кожна громада Луганщини обере по декілька найкращих іграшок: кожну саморобку сфотографують, а світлини розмістять на Telegram-каналі та Facebook-сторінці начальника ОВА.

"Найкращі іграшки прикрасять ялинку біля дорожнього знаку "Луганська область", решта — лісові красуні у гуманітарних хабах по усій Україні", — зазначив Лисогор.

Раніше за шість кілометрів від Бахмута з'явилася "головна ялинка країни". Її встановив волонтер із міста Часів Яр Євген Ткачов. Каже, знайшов ялинку на горищі та вирішив встановити її, аби підняти настрій бійцям.

"Це реально було зроблено для простих військових, які їдуть в сторону Бахмута та Кліщіївки по цій закритій дорозі. Якось так, щоб підняти їм настрій, щоб вони побачили, що вони не одні, і за що вони воюють", — розказував Суспільному Донбас Євген Ткачов.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Джерело