За скоєне водій щиро розкаявся.

В Єдиному державному реєстрі судових рішень оприлюднили вирок Калуського міськрайонного суду від 4 грудня щодо ДТП за участі нетверезого пішохода

Подія сталася у жовтні минулого року приблизно о 20.30. Обвинувачений кермував автобусом марки «Mercedes-Benz 616 CDI» та рухався ділянкою проїжджої частини автодороги Н-10 “Стрий — Чернівці —  Мамалига” у селі Вістова Калуської громади у напрямку міста Стрий.

На Прикарпатті водій, який збив нетверезого пішохода, сяде за ґрати

У цей час проїжджу частину дороги переходив пішохід, який перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Швидкість автобуса становила приблизно 65 км на годину, що перевищує максимально допустиму швидкість в населених пунктах — 50 км на годину.

Під час руху водій проявив неуважність, не врахував дорожню обстановку та  своєчасно не зменшив швидкість руху транспортного засобу. Наслідком став наїзд на пішохода.

Від отриманих під час дорожньо-транспортної пригоди травм постраждалий помер у лікувальному закладі.  

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення визнав повністю та щиро покаявся.

Суд врахував особу винного, обставини, що пом’якшують, та відсутність обставин, що обтяжують, зокрема, й те, що  спричинена злочином шкода відшкодована в повному обсязі та  відсутні будь-які претензії з боку представника потерпілого.

Відтак суд ухвалив призначити покарання з чотири роки позбавлення волі без позбавлення права керувати транспортними засобами. А також звільнив водія від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на два роки.

Фото – ілюстративне 

На Прикарпатті водій, який збив нетверезого пішохода, сяде за ґрати

Джерело