7 грудня — 652 день Україна протистоїть повномасштабному вторгненню Росії. Суспільне веде текстовий онлайн усіх подій війни РФ проти України. Попередні головні новини читайте тут, відеорепортажі — на YouTube Суспільне Новини.

Головне на цей час

США оголосили про новий пакет військової допомоги для України на суму 175 мільйонів доларів, який зокрема включатиме боєприпаси для ППО та артилерійські снаряди, протирадіаційні та протитанкові ракети. Норвегія і Великобританія створять спільну коаліцію на підтримку України. Про це йдеться в заяві міністерства оборони Норвегії. Офіційно про запуск буде оголошено 11 грудня. Президент США Джо Байден виступив зі зверненням та заявив, що Конгрес має ухвалити пакет додаткової допомоги для України. Він додав, що якщо зараз припинити підтримку України, то це лише "заохотить інших агресорів". Вісьмох українських дітей повернули в Україну завдяки спільній роботі з Катаром. Про це повідомив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець. Вік дітей, яких повернули, — від 8 до 18 років. "Укрзалізниця" запускає сервіс замовлення квитків для військовослужбовців. Тепер якщо потрібних квитків нема у продажу, військові зможуть забронювати їх онлайн.

Сенат США провалив процедурне голосування за початок роботи над законодавством про надання екстреної допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню на суму близько 106 мільярдів доларів.

США виділили пакет допомоги на $175 млн, Британія та Норвегія створять коаліцію щодо України. 652 день війни. Онлайн

Із потрібних 60 голосів "за" проголосували 49 конгресменів, "проти" — 51.

На Хмельниччині було чутно звуки вибухів.

Про це повідомила кореспондентка Суспільного.

В області оголошена повітряна тривога.

У Хмельницькій області працюють Сили ППО.

Про це повідомив перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін на своїй сторінці у Facebook.

"Жителі Хмельницького району могли чути звуки вибухів. Працюють сили ППО. Залишайтесь в укриттях до завершення тривоги", — йдеться у повідомленні.

Джерело