Про це він розповів у програмі «Різні люди».

За словами гостя програми, у нашій перемозі багато складових, зокрема, і ми всередині країни маємо згуртуватися, і наші партнери мають бути впевнені у перемозі. Тим не менш, констатує він, позиційна війна – не для нас, так само, як і мірятись кількістю снарядів та гармат, тому треба згуртуватись, отримати певну зброю, здобути перевагу і закріпитись.

«Нам би от перерізати Чонгар, взяти під вогневий контроль Крим – путін одразу піде на переговори. Одразу, бо він зможе впарити своєму населенню все, що завгодно, що стосується Херсону, Запоріжжя, Донецької, Луганської областей. Скаже, що його мета була, щоб війна не перейшла на територію росії, тому він розвалив всю НАТівську армію в хлам на території України, і фашистську економіку українську він так само знешкодив, як і її армію», - пояснює Сергій Гайдай.

Нам би от перерізати Чонгар, взяти під вогневий контроль Крим – путін одразу піде на переговори, - Сергій Гайдай

Як він пояснює, Крим – це сакральна територія для путіна, він погодиться вийти з решти територій, аби залишити півострів на переговорний процес хай на 10, 15 чи 20 років. До того ж, додає гість програми, звільнити Донбас просто військовим шляхом буде важко, треба буде кидати всі резерви, тому треба отримати зброю і закріплюватися ближче до Криму, це вирішить багато питань.

«Я дуже сподіваюсь, що здорового глузду буде достатньо для того, щоб зрозуміти, що росія – це ракова пухлина, яка дає метастази. І ми прямо на наших очах бачимо, як ці метастази розповзаються по світові. І це величезна проблема не України, не тільки України, це буде величезна проблема і Європи далі. Чому нам там самовіддано допомагають Литва, Латвія, Естонія? Бо вони пам’ятають і розуміють», - підсумовує Сергій Гайдай.

Джерело