Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Чому вони погіршили фільтраційні заходи у Мелітополі? Чому от прямо зараз, у цю хвилину перевертаються хати? Чому шукають партизанів? Чому перевіряють людей? Чому зараз тошнять на лівобережжі Херсонщини населення? Що то був за наказ і в чому причина такого страху?

А тому, що вони чекають Страшний суд. Якби у них усе було би так добре, тут би випала Шестірка жезлів, Зірка про їхнє «побєдобєсіє». А так, дивіться, вони чекають Страшний суд, який неминучий, причому це не те, що їм доведеться тікати, на якихось моментах доведеться залізти у чорний пакет.

Тарологиня Стелла розповіла, хто допомагає ЗСУ завдавати успішні удари по росіянах на окупованих територіях

От коли наші цілять чи по складах, чи по особовому складу, десь так потужно, побігли (ред. – росіяни) по всіх хатах, це і на Запоріжжі, і на лівобережжі Херсонщини, відразу шукають тих, хто здав.

З одного боку, наші люди і радіють, коли приліт по окупантах, з іншого – вони розуміють, що після цього у них пекло починається, тому що шукають тих, хто здав. А якщо здають, значить, це люди, які не підтримують «рускій мір», а навіщо їм такі люди? Звісно, все для того, щоб їх виявити, щоб їх покарати.

Ці дії дадуть якісь результати чи навпаки українці ще більше розізляться?

Десь залякають, десь ні. Десятка кубків – це велика купа людей, але є Відлюдник – це, можливо, про тих людей, які знаходяться вже дуже довго в окупації, коли їм не те, що жити хочеться, а жити потрібно, це страх. Але я не можу сказати, що люди заховалися, сидять собі, хтось дійсно подумає, треба чи не треба, але загалом, як були люди, які хотіли давати добрі вісті для України, так вони і лишаться, тут є і керівництво певне.

Тобто я не думаю, що окупанти настільки залякають людей, що більше ніхто ніколи нічого не підкаже. Ні, так не буде, такі люди завжди були і залишаються.

Джерело