Напередодні Дня Святого Миколая для вихованців інтернатних установ Прикарпаття та діток з інвалідністю влаштували справжнє свято до Дня Миколая.

На свято завітали голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук та її заступниця Людмила Сірко.

Для понад сотні діток організували майстеркласи, ігри, розваги, перегляд різдвяної стрічки та смачне частування. Натомість дітки підготували подарунки для наших захисників та захисниць.
Керівниця області подякувала організаторам дійства та добрим партнерам, які допомогли забезпечити гарний настрій та багато усмішок дітям, на долю яких зараз випали непрості випробування, та висловила переконання, що такі заходи запам’ятаються малечі надовго.

“Щиро дякую усім, хто взяв участь і став частинкою доброї справи. Бо чужих дітей не буває. А тим паче в таке очікуване для дітвори свято”, – зазначила Світлана Онищук.

Для вихованців інтернатних установ Прикарпаття та діток з інвалідністю влаштували свято до Дня Миколая Для вихованців інтернатних установ Прикарпаття та діток з інвалідністю влаштували свято до Дня Миколая Для вихованців інтернатних установ Прикарпаття та діток з інвалідністю влаштували свято до Дня Миколая Для вихованців інтернатних установ Прикарпаття та діток з інвалідністю влаштували свято до Дня Миколая Для вихованців інтернатних установ Прикарпаття та діток з інвалідністю влаштували свято до Дня Миколая

Джерело