На Чернігівщині 4 грудня поховали двох військових — Руслана Волоха та Андрія Трихліба. Вони загинули 1 грудня під час заходу російської диверсійно-розвідувальної групи на територію Чернігівщини.

Про це йдеться на офіційних сайтах Носівської міської ради та Північного лісового офісу.

Інформацію про смерть військових внаслідок дій російської ДРГ в ОК "Північ" та Чернігівському прикордонному загоні не підтвердили.

Водночас, начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус у зведенні про ситуацію на Чернігівщині за останній тиждень повідомив про активізацію російських ДРГ на Чернігівщині.

На Чернігівщині поховали двох військових, які загинули під час заходу російської ДРГ

Сержант Руслан Волоха народився 21 січня 1999 року у Носівці. Навчався у першій міській школі.

Професію продавця — консультанта здобував у Мринському професійно-технічному училищі.

Після одержання диплома Руслан став до лав Збройних сил України на строкову службу.

Працював за професією, продавцем будматеріалів. Захоплювався технікою, займався спортом.

Після повномасштабного вторгнення Руслан виконував обов’язки інспектора прикордонної служби І категорії на Чернігівщині.

"Прикордонні війська були для нього близькими. Мав досвід, бо й строкову службу проходив у військах на Львівщині. Зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою ворога для підрозділу, у якому служив наш земляк, на жаль, стала фатальною. Сталося це 1 грудня", — йдеться у повідомленні Носівської міської ради.

Андрій Трихліб народився 27 липня 1983 року в селищі Любеч на Чернігівщині в родині лісівника. Був на посаді лісоруба Любецького лісництва, а згодом став майстром лісу.

У 2014-2015 роках Андрій брав участь в антитерористичній операції на сході України.

У 2022 році після початку повномасштабного вторгнення понад рік був на сході України.

Згодом Андрія Трихліба перевели служити на Чернігівщину.

"1 грудня на територію Чернігівської області зайшла ворожа диверсійно-розвідувальна група, внаслідок чого разом з працівниками Державної прикордонної служби України загинув лісівник філії "Чернігівське лісове господарство" ДП "Ліси України" Андрій Трихліб", — повідомляє Північний лісовий офіс.

Як повідомив Суспільному голова Любецької громади Валерій Костильов, поховали Андрія Трихліба на місцевому кладовищі в Любечі.

"Він загинув на території Семенівської громади у п'ятницю зранку ( 1 грудня, — ред.). Він там служив. Проживав у Любечі. У Андрія залишилось троє дітей, дружина, мати батько і сестра".

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело