Із запуском бізнесу ветерану допоміг Український ветеранський фонд

Після фронту – власна справа. У Львові колишній військовий ветеринарної служби Олег Кашляк після виходу на пенсію здійснив свою мрію - відкрив власну ветеринарну клініку. Нині там лікують не лише домашніх, але й диких тварин. Як мрія втілилась у життя – дізнавалася журналістка "5 каналу" Анастасія Ярмоловська.

Лікують не лише домашніх, але й диких тварин: у Львові колишній військовий відкрив ветеринарну клініку – сюжет (Відео)

"Йому погано цьому песику, бачите йому зовсім зле, на сьогоднішній день він навіть відмовляється від їжі, ще з руки і пробуємо його будувати тоді ще щось трошечки, а так то бачите він ні пити ні їсти не хоче", – показує чотирилапого пацієнта власник ветклініки Олег Кашляк.

Ветеран антитерористичної операції Олег Кашляк показує своїх чотирилапих підопічних. Понад чверть століття чоловік служив у війську – там відповідав за забезпечення паливно-мастильними матеріалами. І водночас – лікував собак. Коли на Сході почалися бойові дії – чоловік працював у складі Нацгвардії у найгарячіших точках фронту.

"На блокпостах в ці часи дуже було багато твариночок, є приблудні тваринки і так дальше. Ми прививали цих тваринок, які при получи ні, ми співпрацювали з державною ветеринарною службою, і навіть через ООН кліпси брали для того, щоб маркувати цих тварин", – згадує власник ветклініки Олег Кашляк.

Три роки тому через стан здоров’я Олег Кашляк завершив військову кар'єру та здійснив давню мрію. Разом із сином відкрили ветеринарну клініку.

"Ну мені та справа цікава, впринципі на неї покладено все моє життя, я завжди в армії знав, що кінцевому результаті десь після того як закінчиться служба,треба буде ще себе задіювати, а задіювати де? Там, де ти вмієш, там де ти розумієш що робити", – розповідає власник ветклініки Олег Кашляк.

Із запуском бізнесу ветерану допоміг Український ветеранський фонд. Олег Кашляк став переможцем конкурсної програми фінансування та отримав мільйон гривень на розвиток власної справи. За ці гроші придбав діагностичне обладнання для чотирилапих.

На роботу взяв молодих фахівців. Ветеринари кажуть, пан Олег – керівник вимогливий. Дається взнаки досвід військового.

"Відчувається оця міць, характер, тому так відчувається таке. В контролі, от контроль це основне, що треба, адже від клініка це така велика відповідальність треба всіх працівників добре контролювати", – розповідає ветеринарка Вікторія Чорна. 

Фінансову допомогу від Українського ветеранського фонду Мінветеранів отримали вже понад 160 колишніх військовослужбовців. Проєкт передбачає матеріальну допомогу на розвиток бізнесу ветеранів та членів їхніх родин.

"Ветерани, якщо повертається в громаду, певний регіон, їм потрібен певний шлях, адаптація до розвитку, подавши кошторис, весь пакет аплікаційної форми до самого пакету документів, пройшовши етап відбору саме конкурсної цієї програми, пан Олег виграв цей конкурс. Це безповоротна допомога, нічого в державу повертати не потрібно", – розповідає заступниця виконавчого директора українського ветеранського фонду Віта Костик.

Щомісяця у клініці ветеринари приймають сотні хвостатих пацієнтів. У майбутньому пан Олег планує відкрити у ветклініці ще й реабілітаційне відділення для чотирилапих.

Анастасія Ярмоловська, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

Дивіться також відео: Не бійтеся звертатися по допомогу. Дозвольте собі фахівця-психолога.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

  • Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Джерело