Президент США Джо Байден ніколи не казав, що США хочуть перемоги України, бо є певна "нерішучість" та "стурбованість", що Росія може посилитися. 

Таку думку висловив екскомандувач армії США в Європі, генерал у відставці та очільник Кафедри стратегічних досліджень Першинга у Центрі аналізу європейської політики Бен Годжес в інтерв'ю для Голос Америки

"Я сказав так, тому що ніколи не чув, щоб президент або Конгрес сказали, що ми хочемо перемоги України. Вони кажуть - ми з вами стільки, скільки буде потрібно. Що це означає? Думаю, що є нерішучість. Мені дуже важко зрозуміти, чому вони зупинилися. Вважаю, що є певна стурбованість, що Росія може якось посилитись, хоча вони за два роки цього не зробили", - зазначив він.

Чому Байден ніколи не казав, що США хочуть перемоги України: пояснення американського генерала

За його словами, у США не усі політики та високопосадовці вірять, що Росія може програти. 

"Є певна невпевненість щодо того, що станеться, якщо Україна переможе, а режим Путіна впаде. Що ми будемо робити? На жаль, є деякі люди тут у Вашингтоні, Берліні та інших столицях, які не можуть навіть уявити, що Росія може програти. Я маю на увазі, що їм доведеться відмовитись від десятиліть своїх переконань про Росію - хто і що таке Росія", - пояснив він. 

Нагадаємо, генерал Годжес спрогнозував, чого очікувати на фронті взимку.

Читайте також:

  • Гетьман "розніс" Безуглу за вкид про Залужного: "Мар'яно, тобі ніхто не скаже! Заспокойся!"
  • "Тіло судомило від холоду, дивитися можна було лише у стіну": український розвідник про полон у Таганрозі
  • Повертають повістки та хочуть перейти на бік Росії: за що в Україні ухилянтів відправляють до в'язниці

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Джерело