Астрологічний прогноз. Що чекає на Україну в 2024 році

Астрологічний прогноз. Що чекає на Україну в 2024 році

Зовсім скоро настане Новий 2024 рік, на який всі українці покладають великі надії. Ми віримо, що закінчиться повномасштабне вторгнення, ми повернемося до звичного життя, біженці повернуться додому і обіймуться зі своїми сім’ями, а країна почне відновлюватися і розквітати.

Які події пророкує на 2024 рік Ведична астрологія Джйотиш? Астрологи Анна та Олексій Суханови ексклюзивно для УНІАН розповіли, яким наступний рік буде для України, які ключові події будуть відбуватися, і на що слід звернути увагу в першу чергу.

Життя кожної людини, так само як і життя країни, ділиться на певні астрологічні періоди. Бувають часи складнощів і періоди зростання. В даний час Україна переживає важкий астрологічний підперіод, який почався 16 вересня 2021 року і триватиме до 17 травня 2024 року. Цей період являє собою час особистісного зростання через подолання проблем і подолання як зовнішніх, так і внутрішніх супротивників. Цей період також є важливою главою у великому періоді, який можна порівняти з великою книгою життя України. Вона оповідає про переродження і відродження нашої країни в новому сильному і значущому державі на світовій арені. Цей великий період почався 4 листопада 2013 року і триватиме до 4 листопада 2029 року.

У новому 2024 році Україна вступає в новий період, який астрологи вважають позитивним і сильним, що володіє потенціалом для завершення війни і перемоги України. Цей період триватиме з 17 травня 2024 по 5 березня 2025 року. Важливо відзначити, що він також буде пов’язаний з питаннями проведення виборів, завершення війни має важливе значення для їх проведення, і може прискорити процес інтеграції України в світові інститути, такі як ЄС і НАТО.

Давайте розглянемо новий 2024 рік за певними періодами, щоб передбачити динаміку подій.

Ми можемо розділити 2024 рік на дві частини: до 17 травня 2024 року і після. Період до 17 травня буде більш важким, а після цієї дати почнеться більш легкий і позитивний відрізок року. Цю дату можна назвати важливим поворотним моментом протягом 2024 року.

Для більш детального розуміння динаміки подій, ми можемо розділити рік на більш дрібні часові відрізки і об’єднати їх в певні групи, оскільки деякі з них мають загальні характеристики, але розрізняються по контексту.

Перша група астрологічних періодів охоплюватиме час з 1 січня по 28 квітня 2024 року. Ми назвемо цю групу “ресурсною”. У ці періоди можливі військові дії армії України, але, швидше за все, вони будуть мати тактичний, а не стратегічний характер. У цей період також очікується збільшення фінансової та політичної підтримки для України. Всі три періоди, що входять в цей відрізок часу, відносяться до напружених. Давайте охарактеризуємо їх.

З 1 січня 2024 року по 16 січня 2024 року – напружений період. Можливе зниження активності армії РФ. У цей час збільшується ймовірність надходження нових військових і фінансових ресурсів в Україну, а також військова підготовка нових людей за межами країни.

З 16 січня 2024 року по 10 березня 2024 року – напружений період. Цей період продовжить процеси надходження і накопичення ресурсів, але з можливими затримками і уповільненням. Можливе збільшення витрат України на закупівлю і виробництво боєприпасів і очікування їх надходження. Військова активність може проявитися як з боку України, так і Росії, але швидше за все без стратегічних успіхів, тільки місцеві бої. У Росії в цей час може зростати песимізм і бажання завершити війну, а також можуть виникнути внутрішні конфлікти і протести.

З 10 березня 2024 року по 28 квітня 2024 року – напружений період, але більш продуктивний. У цей час може прискоритися надходження фінансових ресурсів в Україну, можливо, збільшення відвідувань важливих гостей. У військовій сфері також може початися позитивна динаміка, що може стати основою для стратегічних успіхів України.

Тепер ми переходимо до групи астрологічних періодів, які можуть бути дуже продуктивними з військової точки зору і створити передумови для стратегічного перелому і ясного розуміння перемоги України. Ці періоди триватимуть з 28 квітня 2024 року до 8 серпня 2024 року.

З 28 квітня 2024 року по 25 червня 2024 року – продуктивний, але напружений період. Він може супроводжувати успіх і просування армії України, звільнення раніше окупованих територій – як тих, які були захоплені з 2022 року, так і з 2014 року. Однак цей період потребує великих зусиль з боку України.

З 25 червня 2024 року по 08 Серпня 2024 року – сприятливий період, пов’язаний зі звільненням територій, поліпшенням і відновленням логістики, розмінуванням, виявленням колаборантів і поліпшенням фінансового стану країни. Це також хороший час для вирішення питань, пов’язаних з урожаєм. У військовій сфері також буде спостерігатися позитивна динаміка, з перевагою на користь армії України.

Тепер ми переходимо до групи астрологічних періодів, які можна назвати політико-фінансовими, і вони триватимуть з 8 серпня 2024 року до 31 грудня 2024 року. Всі ці періоди з військової точки зору також будуть позитивними для України. Також у цей час відбуватиметься відновлення політичного життя всередині країни, можливо, навіть підготовка до виборів.

З 8 серпня 2024 року до 30 вересня 2024 року – цей період буде супроводжувати активізації різних бізнес-і політичних процесів. Також можливі політичні скандали всередині країни. Період може бути дуже емоційним для жителів України. З військової точки зору він буде продуктивним і сприятливим для українців. Можливі важливі успіхи, пов’язані з водною стихією (море, порти, Мости, дамби), включаючи надходження нових катерів і морських дронів.

З 30 вересня 2024 року до 17 жовтня 2024 року – цей період буде сприятливим у всіх сферах. В Україну може приїжджати багато іноземних важливих гостей і політичних лідерів. Можуть укладатися нові фінансові та військові Угоди про допомогу, а також формуватися важливі контракти та договори.

З 17 жовтня 2024 року до 8 грудня 2024 року – цей період буде супроводжувати зростання бюджету країни, можливі зовнішні економічні “ін’єкції”. У військових питаннях також повинна зберігатися позитивна динаміка, в тому числі продовження поліпшення армії України. Політичні процеси будуть продовжувати активізуватися.

З 8 грудня 2024 року до 31 грудня 2024 року – цей період буде відносно сприятливим, але може уповільнити багато процесів – як у діловій, так і у військовій сфері України. У цей час всередині країни також можуть виникнути різні конфлікти і протести.

Ось такий 2024 рік очікує Україну згідно Ведичної астрології Джйотиш.

Джерело