Які міста будуть під загрозою на початку зими?

«Це буде перевірка, якої ще не було»: мольфар назвав найскладніший місяць за всю війну
Грудень, як і січень, буде одним із найважчих періодів за всю війну для наших ЗСУ. Це буде перевірка, якої ще не було. Це буде перевірка на людей, на те, як наші люди хочуть, аби війна закінчилася. Це буде важкий період у всіх аспектах, так вважає мольфар Макс Гордєєв.

— Я не можу сказати, що ми програємо, але є ймовірність, що ми будемо втрачати якісь позиції.

 

Але ще раз кажу, що це лише період.

 

Чому ми дійшли до такої ситуації? Люди, які відчули, що зараз у нас все добре, що не відбувається ніяких глобальних проблем, подумали, що можна розслабитися і не донатити.

Чим це загрожує?

— Якщо люди не прокинуться, є велика ймовірність того, що буде повторний напад на Київ та на області.

 

Окупанти відчувають нашу слабкість та готують масовану атаку на грудень-січень.

 

Тому ми повинні зараз об’єднатися і продовжувати допомагати армії.

Які міста будуть під загрозою на початку зими?

На думку Гордєєва, у зоні ризику будуть абсолютно всі міста. Росіяни накопичили велику кількість зброї, яку зараз будуть використовувати. Не можна ігнорувати повітряну тривогу, тому що вона може вартувати життя.

Зауважимо Цей матеріал має ознайомчий характер, його не варто сприймати як вказівку до дії або ж абсолютну істину. Астрологія, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй, нумерологія та інші подібні речі не є академічними науками, тож перевірити їх науковими методами нереально. Прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути суто випадковими.

Джерело