За час повномасштабного вторгнення в Одеській області пошкоджено 42 освітніх заклади. У більшості з них наразі ведуться ремонтні роботи.

Про це під час брифінгу в Одеській ОВА розповів начальник відділу організації будівництва та відновлення управління капітального будівництва департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської ОВА Олександр Кочетков.

За його словами, наразі проводяться аварійно-відновлювальні роботи у приміщенні ОНУ "Одеська політехніка". Відновили 90% скління цього об’єкту на загальну вартість 42 млн грн. Також розпочали відновлення корпусів Одеського державного аграрного університету, а саме третього корпусу з орієнтовною вартістю у 459 тисяч гривень та четвертого корпусу з орієнтовною вартістю у 694 тисячі гривень. Роботи розпочаті та виконані на 20%, додав Кочетков.

У департаменті розглядають питання щодо відновлення наступних закладів освіти:

За час повномасштабної війни на Одещині пошкоджено 42 освітні заклади — ОВА Одеський обласний ліцей №6 — орієнтовна вартість 1 млн 122 тисячі; Три корпуси Одеського вищого професійного училища автотранспорту — 3,2 млн; Відокремлений підрозділ вищого професійного училища сфери послуг ОНУ "Одеська юридична академія" — орієнтовна вартість відновлення 3,29 млн грн; ПУНПУ ім. Ушинського – вісім мільйонів гривень; Відокремлений структурний підрозділ Одеського технічного фахового коледжу ОНТУ – 780 тисяч; Фаховий коледж вимірювань Державного університету інтелектуальних технологій та зв’язку – 1,4 млн; Одеська державна академія будівництва та архітектури – 11 млн 46 тис; Одеська академія безперервної освіти – 626 тисяч.

Крім того, додав Кочетков, є чотири об’єкти, де передбачено будівництво або капітальний ремонт захисних споруд. У трьох з них станом на 24 листопада вже розпочаті роботи, а саме:

Арцизький ліцей №5 — виконані роботи на 20%; Балтський ліцей №2 — виконані роботи на 20%; Миколаївський ліцей — виконані роботи на 40%; Великомихайлівська школа — роботи не розпочаті.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Джерело