1 грудня на сайті президента з'явилося розпорядження про призначення нового голови Курилівської сільської військової адміністрації. Ним став куп'янчанин Олександр Баулін.

"Призначити Бауліна Олександра Валерійовича начальником Курилівської сільської військової адміністрації Куп'янського району Харківської області", — зазначено в наказі.

Новий очільник громади, за інформацією зі сторінки Олександра Бауліна у Facebook, має правову освіту, зареєстрований ФОП, до призначення працював у Купʼянській міській раді, займається волонтерством.

Що відомо про колишнього очільника Курилівської громади

28 листопада Анатолія Григоренка звільнили з посади начальника Курилівської СВА, яку він обійняв у грудні 2022 року. За його словами, заяву на звільнення він написав з власної ініціативи.

Зеленський призначив нового голову Курилівської громади на Харківщині

"Мені 60 років, це першочергово, пенсійний вік. По-друге, моя родина далеко — дружина, донька, онук, а я тут із роз'їздами. Вже рік, я в одному місці, вони — в іншому, складно. Наш будинок у Дворічній розбитий, простояв майже рік, а потім було щонайменше два влучання. Він повністю зруйнований, туди вже немає сенсу повертатися", — каже Григоренко.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

Джерело