Відомий співак Макс Барських 1 грудня провів сольний концерт у столичному Палаці Спорту, де вперше виступив виключно із україномовною шоу-програмою.

Головний хітмейкер країни виконав зі сцени треки з нового україномовного альбому «Зорепад» та оновлені пісні-бестселери, випущені за роки 15-річної кар'єри: «Тумані», «Лій, не жалій», «Береги», «Подруга-ніч». 

Макс Барських дав масштабний україномовний концерт у Києві (фото, відео)

Зі сцени співак подякував українцям, які захищають нашу країну на передовій та в тилу. Частина коштів з прибутку буде перерахована на потреби ЗСУ.

– Шлях, який долає Україна, дорівнює шляху, який долає кожен українець. Учора у Палаці Спорту відбулося шоу «Зоріпад». Я вийшов до вас і розповів історію свого шляху за ці майже два роки війни. Від першого дня, коли, здавалося, не буде більше пісень і не буде виступів, і до вчора, коли десять тисяч людей співали зі мною старі та нові пісні українською. Цей момент уже є історія.

Я ще раз хочу подякувати тим, хто повернув нам надію на завтра та дає можливість жити на своїй землі. Дякую нашим захисникам та захисникам, дякую президенту, дякую кожному українцю, що продовжує опір. Я вірю у наше майбутнє! - зазначив після концерту Барських у своєму Instagram.

Зокрема співачка Надя Дорофєєва стала запрошеною зірковою гостею на концерті Макса Барських.

Під час шоу співачка несподівано піднялася на сцену на спеціальному ліфті та разом з Барським виконала спільний трек «Ритми».

Блок галереї

Серед тих, хто відвідав нове шоу виконавця було чимало зіркових колег Макса Барських: співачки Tayanna, Roxolana, Love Mary та Jerry Heil, інтерв'юер Раміна Есхакзай, продюсери Ірина Горова та Михайло Ясинський, інфлюєнсер Алла Боня, телеведучі Євген Сінель Ostrovskyi і Parfeniuk, а також Dorofeeva. Остання, в рамках шоу також вийшла на сцену, виконавши разом із Барським їхній хіт «Ритми». 

Концерт співака у Палаці спорту став вже другим великим виступом у столиці від початку повномасштабного вторгнення.

Вона присвячена актуальності питання людяності, життєвих цінностей та регресу особистості. Новий трек став третім релізом у співпраці з міжнародним лейблом Warner Music Poland й знаменує повернення співака до роботи над англомовним альбомом.

Джерело