Відстрочити старість цілком реально і допоможуть у цьому прості продукти, які доступні практично кожній людині. Про це пише інформаційний портал ua-novosti.

Блискуче волосся, міцні нігті та здорова шкіра роблять нас візуально молодшою. При цьому різні креми чи інші косметологічні засоби не настільки важливі у цьому плані, як правильне харчування. 

Відстрочити старість: які продукти мають омолоджувальний ефект

Відстрочити старість: які продукти мають омолоджувальний ефект

Оливки 

Цей продукт варто додати до раціону, оскільки він є натуральним антиоксидантом, який допомагає підтримувати здоров'я шкіри. Вчені впевнені, що оливки уповільнюють формування зморшок, в'янення шкіри, а також захищають її від вільних радикалів. Найбільшу користь для організму можна вилучити від якісної оливкової олії або в'ялених і ферментованих оливок. 

Зелений чай 

Якісний зелений чай – справжній еліксир здоров'я та молодості. У напої містяться поліфеноли, які стають на захист шкіри від руйнування та ультрафіолетового випромінювання.

Відстрочити старість: які продукти мають омолоджувальний ефект

Ягоди 

Ягоди стануть чудовим десертом, який не лише допоможе боротися зі старістю, а й з більшістю хронічних захворювань. Антоціани, що надають ягодам яскравого кольору, є сильними антиоксидантами, які підуть організму лише на користь. 

Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.

Також наш портал інформував, серце відмовить дуже швидко: вчені з'ясували, яка звичка знищить ваше здоров'я - "грішать" багато.

Крім того, ми писали, не кривіться, це корисно: лимон та лайм виявилися "щитом" від багатьох хвороб.

Джерело