Відома українська співачка й телеведуча Мішель Андраде, яка нещодавно приголомшила новиною про знімання в серіалі Netflix "Корона", відверто розповіла про того, хто посприяв її появі у його новому сезоні.

Так, Мішель зазначила, що на початку російського вторгнення вона переїхала до Барселони. Там співачка почала шукати роботу. За її словами, вона натрапила на людину, яка познайомила її з іншою жінкою, яка проводила кастинги професійних акторів для знімань у кіно та серіалах. Після знайомства їй і запропонували роль у відомому серіалі.

"Це відбулося на початку повномасштабного вторгнення. Я тоді опинилася в Барселоні. Я шукала місце, де можна працювати. І натрапила на контакт однієї дівчинки, у якої був контакт жіночки, у якої в Барселоні є кастингова агенція. І я пішла до неї. Я розповіла чим займаюся, що у мене в житті коїться, що я з України. І через деякий час вона мені скинула цей кастинг", - поділилася артистка в "Сніданку з 1+1".

Мішель Андраде відверто зізналася, завдяки кому потрапила на знімання серіалу

Нагадаємо, нещодавно телеведуча Леся Нікітюк спробувала приміряти на себе образ Гюррем Султан із серіалу "Величне століття. Роксолана". Артистка кардинально змінила зачіску, стала рудою та показала результат перевтілення.

Читайте також:

  • 15-річний син Потапа проігнорував його публічно і зізнався, чи хоче жити за кордоном
  • Лілія Ребрик розсекретила дату пологів і зізналася, чи обрала ім'я для третьої донечки
  • Періс Гілтон пояснила, чому не народила сама, а звернулася до сурогатної матері

Джерело