Собака, який гавкає з "італійським акцентом", який звучить так само, як і у його господарки, наробив галасу в Мережі. 

Користувачка TikTok на ім'я Антонія записала на відео як її хаскі Аарон гавкає їй у відповідь. У ролику пес експресивно імітує говір своєї власниці.

Публікація із кумедним чотирилапим зібрала понад 7 млн переглядів та тисячі коментарів.

Собака спричинив фурор у Мережі, копіюючи італійський акцент своєї господарки – відео
@aaronthehusky_ Ai commenti negativi “ ma che vuo?”#tiktoklover #tiktok #huskysiberianotiktok #husky #siberianhusky #husky #myhusky #viralvideo #tiktok ♬ suono originale - Antonia
  • Чому хаскі звучить італійською?!
  • Я щойно подивився і виявив, що собаки можуть мати регіональні акценти. Отже, цей собака не просто звучить італійською. Це італійська!

Одна людина припустила, що Аарон просив у власника його габагул. Габагул, часто званий капікола, італійською означає м'ясне асорті або просто м'ясо.

"Де габагул???!!!" - прокоментувала людина.

Це відео є одним із багатьох кумедних кліпів, опублікованих в акаунті Аарона, який спричиняє у користувачів TikTok істерику своїм гавкотом.

@aaronthehusky_ Risposta a @SIMONA Stiamo lavorando sui suoni A voi i commenti e altre idee #tiktoklover #siberianhusky #huskysiberianotiktok #meandyou #viralvideo #funnydog #perteee #tiktok ♬ suono originale - Antonia

Нагадаємо, найтитулованіший в Україні пес Карбон потрапив до національного реєстру рекордів. У свої чотири роки він здобув аж 35 найпрестижніших титулів у двох десятках країн світу.

Читайте також:

  • Найстаріша наземна тварина у світі відсвяткувала 191-й день народження – відео
  • Після 33 років самотності помер "найсумніший слон у світі" (фото)
  • Українські вчені відкрили новий вид п'явок – фото

Джерело