У Чернівецькому музеї архітектури та побуту запрацювала резиденція Святого Миколая. Діти можуть поговорити з ним та отримати подарунок. У перший день роботи резиденцію відвідали 80 дітей, а загалом на зустріч зі Святим Миколаєм записали вже понад тисячу дітей.

Про це у коментарі Суспільному повідомив директор обласного музею архітектури та побуту Іван Пілат.

На вході до резиденції дітей зустрічає помічниця Святого Миколая. Їй діти розповідають, що знають про Миколая та читають молитву. Опісля вона допомагає роздавати подарунки.

"Дивлячись на цих маленьких діток та як вони радуються цьому подарунку, то емоції просто зашкалюють. Такий приємний досвід", – каже помічниця Ірина.

Цьогоріч вперше на зустріч зі Святим Миколаєм прийшли чотирикласниці Анна, Вікторія та Дарина. Вони розповіли вірш та отримали подарунок із солодощами.

"Я була цілий рік чемна і допомагала батькам. Миколай казав, що треба бути цілий рік чемним, тоді наступного року ми знову до нього прийдемо", – каже Анна.

Цьогоріч роль Святого Миколая виконують заслужений артист України Мирослав Миколайчук та актор Олег Колінківський.

"Емоції різні, бо зараз все ж нелегкий час. Але, якщо ми даруємо дитині трохи радості, то це наш обов’язок як дорослих, щоб дитина вірила ще в казочку та чудо", – розповідає Маковійчук.

Як відвідати резиденцію

Вона працюватиме до 23 грудня. Її можна буде відвідати щодня з 10:00 до 18:00 за попередньою реєстрацією. Записатися на відвідування можна за номером телефону: +38 (066) 104 56 82. Вхід в резиденцію платний – зібрані гроші планують використати на розвиток музею.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Джерело