Волонтери центру “З Україною в серці” повезли військовим на Донецький та Запорізький напрямки майже 9 тонн гуманітарної допомоги. Це, зокрема, харчі, ліки, маскувальні сітки, пічки, речі першої потреби.

Про це Суспільному розповіла очільниця волонтерського центру Оксана Іванькова.

Всього волонтери мають відвідати 11 локацій українських військ.

"У нас є і маскувальні сітки, бліндажні свічки, скоби, утеплювач, плівка – всі буд матеріали для польової фортифікації, їжа швидкого приготування, смаколики домашні, які були приготовані господинями села Зозів, Зозівка, Тростянець і Тиврівська громада", – розповіла Оксана Іванькова.

Вінницькі волонтери відправили на передову майже 9 тонн гумдопомоги

Крім того, за словами Оксани Іванькової, волонтери організували акцію, на якій зібрали близько 35 тисяч гривень та закупили противірусні й сезонні ліки для захисників на передову.

Гумвантаж формують на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів. Любов Жовтоножук у закладі працює методистом. Жінка відповідає за пакування ящиків поліетиленовою плівкою.

"В перші дні війни ми сформували таке товариство з педагогів та працівників станції. Усе для того, щоб в грошовій формі й у фізичній могли сприяти нашій допомозі ЗСУ. Для військових відправляємо струдлі, багато кексиків, пиріжки, від солодких до м’ясних", – розповіла волонтерка.

Гумдопомогу оборонцям волонтери везуть раз на місяць. Це уже 22 поїздка на передову до бійців.

Джерело