Трирічну Мію Трішкіну, яка була поранена внаслідок російського обстрілу Херсона 19 листопада 2023 року, після операції на серці готують до виписки з лікарні.

Про це йдеться на сторінці у Facebook Інституту серця МОЗ України.

"Мія мала поранення серця та шиї, рвану рану на нозі, мінно-вибухову травму. Сьогодні вона вже посміхається. І ми теж радіємо, що врятували їй життя, хоча уламок був в серці і був дуже небезпечний, декілька міліметрів не вистачило до великих судин після яких була б раптова смерть", — повідомив директор Інституту серця, кардіохірург Борис Тодуров.

За словами кардіохірурга, дівчинку прикрила своїм тілом її бабуся, отримавши при цьому тяжкі поранення.

Після операції на серці трирічну херсонку Мію, яка була поранена внаслідок обстрілу РФ, виписують з лікарні

"Бабуся Мії зараз в лікарні, в Херсоні, в реанімації, після операції вона в тяжкому стані", — сказав Тодуров.

Зранку 19 листопада 2023 року російські військові завдали чергових ударів Херсону Внаслідок атак поранення отримали п'ятеро людей, серед них — дитина.

У неї діагностували мінно-вибухову і закриту черепно-мозкову травму, множинні осколкові поранення, проникаюче поранення грудної порожнини, загальну контузію та контузію легень. Згодом дитину транспортували до столиці.

23 листопада у Києві в Інституті серця прооперували дівчинку, яка отримала поранення 19 листопада під час масованого обстрілу Херсона. З її серця дістали уламок російської міни.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Джерело