Про це він розповів на каналі «Контекст».

«У Верховній Раді України пропонують врегулювати ринок езотеричних послуг. Що це все означає? Автор законопроекту цілком серйозно пише, що доброчесні езотерики не захищені у своїй діяльності, бо сьогодні практично кожний може назвати себе провидцем, не маючи відповідних знань і досвіду, обманювати людей і заробляти на цьому», - повідомив Едуард Гльоза.

За словами журналіста, народні депутати пропонують створити реєстр езотериків: якщо астролог чи таролог буде в цьому реєстрі, то він нібито автоматично вважається порядним. Як зазначив Едуард Гльоза, залишається тільки запитання, хто і як це буде перевіряти.

Невід’ємна частина нашого життя – це війна, - журналіст Едуард Гльоза пояснив, що не так із законопроектом про езотеричну освіту

«Ще один цікавий момент – це текст пояснювальної записки. Зацитую: «На даний час у суспільстві сформувалася необхідність визнання езотеричних послуг та езотеричної освіти невід’ємною частиною сучасного життя». Ви серйозно? Невід’ємна частина нашого життя – це війна, донати, забезпечення армії та боротьба за нашу незалежність», - заявив Едуард Гльоза.

Джерело