Через хуртовину скасували рейс до Анталії, впродовж дня не було прямого автобусного сполучення з західною частиною області. Частина автобусів запізнювались до Кропивницького на дві-три години. З автостанції №2 з запланованих 107 рейсів, скасували майже 70.

Автовокзал №1

За інформацією диспетчерки АС №2 Віри Рижик, автобусні рейси відмінили через сніг і затори на дорогах.

"Були намагання виїхати, але траса не чиститься, через це великі затори. Пасажири нервують, ми теж. Стукають у віконце, пояснюємо. Є, які розуміють, а які і ні".

Дві години чекали на автобус Іван та Наталія Грицаї. Їдуть в село Іванівка, за 10 кілометрів від Кропивницького.

У Кропивницькому через снігопад та ожеледицю відмінили автобусні рейси "З новин знаємо, що трасою не можна проїхати, її стараються прогорнути. Сподіваємося, що автобус буде їхати у дві сторони – і туди, і назад. Людям же на роботу, треба змінити інших", – сказала Наталія Грицай. Автовокзал №2

На автостанцію №1 автобуси почали приїжджати з затримкою з вечора неділі, говорить диспетчерка Ольга Мороз.

"Міжнародні рейси – це Щецин, з Німеччини, Кишинева – мали приїхати об 11 годині, але досі перебувають у заторі. Кишинівський автобус затримується на відрізку дороги від Умані до Кропивницького. Не випускали автобуси з Кривого Рогу, вони приїхали із запізненням на дві-три години".

Говорить, сьогодні скасовані рейси в Анталію.

"Перевізники побоялися, тому що на трасі Київ – Одеса перемети і траса Одеса – Рені перекрита. Автобуси відправляються у Чехію, Німеччину, Польщу, Прибалтику – Латвія, Литва. Закритий тільки рух у напрямку Гайворона, Голованівська, Благовіщенського. Звідти не прибув жоден автобус і немає на сьогодні туди відправлень".

Це інформація на 14:00 годину. Зі слів Ольги Мороз, ситуація щогодини міняється.

“Відправлені були автобуси Кропивницький – Знам’янка. На Олександрію, Світловодськ теж відкритий рух і звідти автобуси прибули практично вчасно. Закритий напрямок це – Кропивницький – Умань, тому що відрізок Велика Виска і селище Смоліне були в заторі. Там поки що наводиться лад і уже потихеньку транспорт звідти приїжджає".

Третю годину на автобус до Дніпра чекали Євгенія Пальчик з сином.

"Ми чекаємо на автобус "Кишинів –Запоріжжя". Через затори немає можливості виїхати. Не зрушились ні на метр, бо не можуть витягнути фури з дороги. Коли приїдуть, взагалі немає ніякого розуміння".

Зі слів Ольги Мороз, сподіваються, що завтра відмінених рейсів не буде.

Джерело