Відомий український актор та зірка фільму "Скажене весілля" та "Великі Вуйки" Арам Арзуманян поділився шокуючими фактами із своєї бурхливої молодості. Він зізнався про те, що мав судимість.

Про це він розповів в інтерв'ю Аліні Доротюк.

Зірка

Зірка

Артист зізнався, що отримав умовне покарання у вигляді позбавлення волі на два роки за бійку. Арам зізнався, що конфілкт стався після  чемпіонату України. 

Зірка "Скаженого весілля" у 2012 році не поділив одне таксі із тренером "Беркуту", який принизив Арама та його друзів.

Артист не змовчав на накинувся на нього з кулаками.

Зірка

"Це ніяк не пов'язано з кримінальним світом, але я засуджений за "хуліганку", за бійку. Побилися. То була така історія після чемпіонату України. Відсвяткували, відпочили, а потім не поділили таксі. До речі, у нас конфлікт був із тренером "Беркут". Тоді ще. Коротше, побили їх – їх троє, нас троє. На ранок усе – я був у розшуку. Ну, пацани гарячі, банальна бійка. Так, "умовка" - розповідає актор.

Арзуманян згадує, що те, як його та його друзів "прийняли" беркутівці запам'ятав на усе життя.

Зірка

Артист зізнався, що його тоді дуже сильно побили та кинули світлошумову гранату для того, щоб він та його друзі не втекли.

"Били нормально, я вже думаю, заберіть скоріше мене до слідчого, буду відповідати на питання, досить вже бити. Було...молодий гаряий хлопець. І такий етап в житті в меене був." - додав актор.

Раніше ми повідомляли, що мама-подружка зі Скаженого весілля Віра Кобзар розповіла про своє розлучення: може вибити стіни.

Також, зірка "Скаженого весiлля" Арам Арзуманян зізнався, що його нещодавно звали до росії: "Не знаю мови, вибачте"

Джерело