Спецпідрозділ Головного управління розвідки МО України "Артан" передав вітання російським окупантам неподалік Кримського мосту, зафіксувавши це на відео.

Відповідними кадрами поділився "Артан" на своїй офіційній сторінці в Instagram.

"Скоро...", — заінтригував спецпідрозділ ГУР.

На відео спочатку показали Кримський міст, а потім опустили камеру та продемонстрували зображення українського прапора на мобільному телефоні з написом "ГУР МО Артан".

ГУР передало вітання окупантам біля Кримського мосту Що відомо про вибухи у Криму

За останній місяць Міноборони РФ заявляло щонайменше про 70 дронів, які нібито атакували Крим. Водночас точну кількість влучань по військових об'єктах або ж кількість збитих БПЛА на півострові встановити неможливо, тому що окупанти приховують ці дані.

Починаючи з серпня 2022 року в Криму і Севастополі майже щодня чути звуки вибухів. Окупанти заявляють про стрільбу по "українських безпілотниках", "роботу ППО" чи "навчання російських військових".

Водночас попри 45 вибухів протягом останніх трьох місяців, окупаційний глава Криму Сергій Аксьонов назвав "задовільним" рівень безпеки на тимчасово захопленому півострові, але визнав, що російська система ППО пропустила декілька ударів українськими ракетами.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

Джерело